anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowane konto?

grabo5
#7 Wielbiciel#

Próbowałem dokonać zakupu towaru na allegro i gdy chciałem sfinansować zakup otrzymałem informację o zablokowaniu konta. Zgłaszałem ten fakt dziś rano i mimo komunikatu , że otrzymam informację w ciągu kilku minut, nadal nie znam powodu zablokowania konta oraz informacji kiedy będę miał odblokowane konto.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Gdzie zgłaszałeś? Tutaj powinieneś zgłosić; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... Czekaj na odpowiedź, czasem trwa to 1-2 dni, innego wyjścia nie ma.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grabo5 Nie dostałeś maila od Allegro o powodzie blokady?

oznacz moderatorów

grabo5
#7 Wielbiciel#

Nie, dowiedziałem się o tym fakcie, gdy chciałem dokonać zakupu towaru w dniu dzisiejszym

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Próbuj kontaktować się przez czat z Allegro - najszybciej otrzymasz odpowiedź.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@grabo5 widzę, że prowadzisz z nami konwersację mailową w tym temacie i otrzymałeś tam wyjaśnienie dlaczego konto jest zablokowane oraz co należy zrobić, aby je odblokować. Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany i będziesz mógł dokonać zakupów na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sam001
#7 Wielbiciel#

I jaki był powód? Pochwal się 🙂

oznacz moderatorów