anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego MediaMarkt blokuje klientów, którzy dokonali zakupu kilku sztuk towaru ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

Witam,

zakupiłem kilka sztuk produktu na koncie "MediaMarktPolska" , po 3 tygodniach chciałem ponowić zamówienie, niestety przy próbie realizacji koszyka wyskakuje informacja "Nie możesz kupić w tej ofercie - sprzedający dodał Cię do czarnej listy."

na pytanie skierowane do sprzedawcy otrzymałem odpowiedź:

"Dzień dobry,
Szanowny kliencie,

Uprzejmie informuję, że profil został dodany na czarną listę z powodu zakupów w hurtowych ilościach.
W razie dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam,
Zespół MediaMarkt"

pamiętacie slogan owego sprzedawcy "nie dla **piiip**ów" sprzed kilku lat?

MediaMarkt idzie z duchem czasu stosując blokady "nie dla zakupów powyżej 1 sztuki"Przechwytywanie.PNG

:D:D:D

oznacz moderatorów
170 ODPOWIEDZI 170
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

masz wyżej zapewnienie Moderatora

 
Moderator

@Wioletta2701 Jak już kilkukrotnie tutaj wspominałam Sprzedających w naszym serwisie obowiązują takie same zasady. Jeśli średnia ocen sprzedaży spadnie poniżej poziomu 98%, konto automatycznie utraci możliwość korzystania z Allegro Smart. 

   Ola
   Moderator"
oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

@Psychedelic99 

A nie mówiłem? "Automat" jednak nie zadziałał. Szok! Niedowierzanie!

Screenshot 2021-06-12 at 11-47-19 Smartfon APPLE iPhone 12 mini 128GB.png

 

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

"wyluzuj pisałem wyżej "o 24 jest restet, zapewne po resecie z ofert zniknie Smart"

Client:98572120

#12 Orędownik#

 44 minut(y) temu

@Psychedelic99 

A nie mówiłem? "Automat" jednak nie zadziałał. Szok! Niedowierzanie!

 

oznacz moderatorów
zak_pr
#10 Popularyzator#

Zainspirowała mnie ta historia i zadałem pytanie odnośnie warunków oznaczenia  Smarta ""utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)" 

Uzyskana odpowiedz (nr "15966384) odnośnie MM:

Wynik podawany jest w zaokrągleniu. Polecenia z ostatnich 12 miesięcy wynoszą w zaokrągleniu 98%, więc konto spełnia warunki Smart.

Naszej średniej ocen afektywności wysyłki (kurier sobie nie przyjechał) Allegro nie chce zaokrąglić do góry   

oznacz moderatorów
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

w sumie racja, ilościowo nie przekroczyli jeszcze 1800,  jak sobie przeliczysz ilość negatywów do pozytywów to brakuje im jeszcze ok. 13 negatywów aby spaść poniżej 80%

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Psychedelic99  Oby tak się stało ☺️ Negatywne komentarze "zarobią" szybko, skoro tak, a nie inaczej traktują klientów 😒

Wiola
oznacz moderatorów
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

cały czas zwiększa się procentowy udział negatywów, na obecną chwilę do 90634 pozytywów brakuje im tylko 7 negatywów, aby zejść poniżej 98%, tydzień temu to było ok.12 więc powiększa się grono niezadowolonych klientów w stosunku do zadowolonych.

Psychedelic99_0-1623767403647.png

 

oznacz moderatorów
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

cyk i Smarta już nie mają

smart.JPG

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

nie mieli już wczoraj, ale w sumie to chyba się tym nie przejmują, bo wiele aukcji jest z darmową wysyłką, albo kurierem w cenie 5zł. duża firma to może sobie na to pozwolić.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Psychedelic99
#10 Popularyzator#

nie sądzę aby się nie przejmowali, mają całą masę ofert z przedziału cenowego od 40 do 80zł a tam już podstawa to Smart, to samo w przypadku ofert od 80zł gdzie masz darmową wysyłkę kurierem DPD, dopiero przy znacznie droższych produktach sami udostępniają darmową wysyłkę kurierem.

Jakiś manager będzie miał ciężki dzień, nie ma żadnej wątpliwości, że Smart ciągnie sprzedaż towarów

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

No to się doigrali swoją uczciwością w sprzedaży i kontaktach z klientem ,teraz czas na promocje by wrócić do gry i liczyć straty .

oznacz moderatorów