anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

Zakupiłem od Sklepu Allegro wkrętarki  : kilkadziesiąt sztuk 

Ze względu na Smarta płaciłem za każdą osobno i każdą sztukę zamawiałem w oddzielnej przesyłce - bo taką miałem OCHOTĘ ( gdyby ktoś chciał na ten temat dyskutować  )  A tak serio bo Wkrętarki szły do dalszej odsprzedaży - więc tak jakby gratis miałem już towar zapakowany w ładne kartony. 

STRASZNIE ALLEGRO SIĘ OTO Sra...o - ale to mój wybór. 

Po jakimś miesiącu Allegro znowu wystawiło te same wkrętarki - więc znowu zamówiłem . Niestety kilka sztuk przyszło ROZPAKOWANYCH - więc z miejsca zorientowałem się że są to zwroty konsumencie z pierwszego rzutu. 

Założyłem Dyskusje - i dogadałem się na rabat 20% *** którego nigdy nie otrzymałem , pomimo że propozycja wyszła od Allegro.  Jak zobaczyli że chodzi o kilka sztuk to kazali odesłać towar ( w celu weryfikacji ) 

Punkt jest taki że ABSOLUTNIE świadomie wysyłają zwroty konsumenckie - jako NOWY towar . Liczą na głupotę kupujących. 

Przy trzecim żucie tego towaru - allegro zmieniło OPIS i wtedy zorientowałem się że wszystkie wcześniejsze aukcje zawierały błędy w opisie  - założyłem dyskusje w tej sprawie i **piiip** ! Allegro zablokowało mi konto z powodu : działania na niekorzyść innego sprzedającego ... ROZUMIECIE !!! Tak zablokowało że nie mam dostępu do niczego : nie mogę nawet wystawić NEGATYWA . A na dodatek wykasowało wszystkie moje aukcje - całą ich treść , opisy i zdjęcia .... wszystko DO ZERA ! Tak działa Allegro ! PATOLOGIA !

Na wszystkie te dyskusje - allegro odpowiada szablonowo , w ogóle nie czytając treści . Dyskutuje się tam z Automatem. *** który powtarza w kółko ... proszę odesłać zakupiony przedmiot ...  

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

aragil
#15 Entuzjasta#

Może 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

a mnie to jakoś specjalnie nie dziwi. Łatwo jest stawiać wysokie wymagania innym, a samemu nisko latać.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

śmieszne jest to że Allegro prowadząc Sklep Allegro jest SĘDZIĄ we własnej sprawie ! A to już patologia. 

 

oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

*a przypomniałem sobie ze kilka razy jak coś zamawiałem z promocji Allegro Sklep to po tygodniu odsyłali kasę bez słowa przepraszam . Jak żądałem wyjaśnień to pisali ze to problemy logistyczne ... ale aukcja dalej wisiała i sprzedaż rosła ! Takie WAŁY !

oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

Drodzy koledzy SPRZEDAWCY 😉 

Proszę pomóżcie mi zrozumieć zdanie zawarte w opisie przedmiotu z aukcji. 

TREŚĆ zadania : 

*** Wiertarko-wkrętarka zasilana jest akumulatorowo. Wskaźnik poziomu naładowania urządzenia umożliwia monitorowanie stanu jego ładowania. ***

* chodzi w " Wskaźnik " - co to jest i gdzie on się znajduję ? Jak można zrozumieć ten opis ??? 

W czasie dyskusji powiem napisze jak to rozumie Sklep Allegro. Chce najpierw poznać niezależne zdanie innych Allegrowiczów. 

Poniżej link do aukcji żeby nie było że to wycięte z kontekstu :

https://allegro.pl/oferta/wiertarko-wkretarka-einhell-th-cd-12-2-li-9919906301?snapshot=MjAyMS0wMi0x...

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@unEXPECT Dla mnie wskaźnik poziomu naładowania ma wskazywać poziom naładowania. Jak w telefonie. Zamiast liczby % może byś wskaźnik w postaci np. paska wskazującego lub kreseczek, jak w starych telefonach.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@unEXPECT ja to rozumiem tak, że jest jakiś wskaźnik/ekran, który pokazuje poziom naładowania baterii, czy to w formie procentowej, ale pewnie prędzej kreseczek, które znikają jak bateria słabnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

* nie uwierzycie jak to widzi Allegro - ale poczekam na dalsze opinie . 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@unEXPECT Dawaj. Już wszyscy śpią.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@unEXPECT ja to rozumiem tak , że w ładowarce są jakieś lampki i jak chcesz sprawdzić poziom naładowania akumulatora , to możesz wyjąć go z wkrętarki , włożyć do ładowarki i wtedy zobaczysz , czy jest naładowany .  a co allegro napisało ?

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

Client:98572120 - jak włożysz akumulator do ładowarki to nic nie zobaczysz . Jest tam dioda ZIELONA która świeci się jak tylko podłączysz ładowarkę do prądu. 

A dioda CZERWONA świeci się kiedy wepniesz akumulator i gaśnie po jego naładowaniu.  - Ale w żaden sposób nie pokazuje ona ile jest prądu , jak długo będzie ładować ... NIC . 

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Nie tylko Allegro sprzedaje towar ze zwrotów jako nowy, duże sieciowe elektromarkety też tak robią.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

miłej lektury

opis produktu

https://einhell.pl/produkt/th-cd-12-2-li-wiertarko-wkretarka/

instrukcja użytkowania

https://einhell.pl/instrukcje/download.php?file=4513660

ja tam nie widzę wskaźnika naładowania

 

oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

ale - Sklep Allegro widzi ! 

oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

uparcie twierdzi że taki wskaźnik tam jest . Poprosili tylko bym odesłał 40 szt wkrętarek to oni mi powiedzą jak to działa 😉

 

oznacz moderatorów

unEXPECT
#9 Pomysłodawca#

***czyli może  zwrócą KASĘ i powiedzą że powstały NIEOCZEKIWANE OKOLICZNOŚCI ltp...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@unEXPECT a może opis wskazuje na diody w ładowarce, jest tam wskaźnik naładowania, zielona i czerwona dioda, ja mam wkrętarkę która w ładowarce nie posiada żadnego wskaźnika i nigdy nie wiem czy jest naładowany akumulator 😞

Daje do myślenia ale nie jest jednoznacznie gdzie ten wskaźnik jest i w jakiej formie 😄

  • wskaźnik poziomu naładowania akumulatora

Jest to wskaźnik naładowanie a nie ile zostało baterii w urządzeniu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie klienci którzy kupili u niego zaczęli zwracać i chłop ma problem co z 40 wkrętarkami zrobić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Tak, zapewne ktoś z kupujących się doczepił do tego, ale wskaźnika nie ma tak jest w instrukcji sprzętu. Nie zmienia to faktu że Alle nie może tak traktować swoich "klientów".

oznacz moderatorów