anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę ocenić produktu?

Krecha_ae
#9 Pomysłodawca#

Chciałabym ocenić produkt, ale nie widzę go na liście produktów do oceny.
Na aukcji, na której go kupiłam, widzę "opinie o produkcie", tak więc rozumiem, że aukcja jest z produktem powiązania.

Produkt zakupiłam dość dawno temu, tak więc może minął już czas na ocenę?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krecha_ae Sprawdź proszę czy produkt, który chcesz ocenić znajduje się w tej zakładce. Jeśli nie, to wskaż proszę o jaki zakup chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Krecha_ae
#9 Pomysłodawca#

Nie znajduje się. Chodzi o zakup alarmu wybudzeniowego.

oznacz moderatorów

kardaw94
#7 Wielbiciel#

Kupiłem 2 produkty w jednym sklepie.  Chcę ocenić drugi produkt, a mogę tylko pierwszy, oraz cały zakup ogółem.

Numer 9fab42f1-db3a-11ec-ba36-775894e97da8

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kardaw94 może drugiego produktu niema jeszcze w katalogu allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@RC1960 Nie zawsze jest taka opcja oceny towaru. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kardaw94 Czy w tej zakładce nie widzisz możliwości oceny każdego z produktów osobno?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kardaw94
#7 Wielbiciel#

Tak, na tej stronie mogłem ocenić tylko jeden z dwóch produktów.

Kupując taśmę (za kilka złotych) i folię (za kilkaset złotych), mogłem ocenić tylko  zakup ogółem oraz taśmę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kardaw94 W zakładce, którą wskazałam wyżej, powinieneś widzieć tylko produkty do oceny ze wszystkich zakupów. Natomiast tutaj w szczegółach zakupu masz opcję oceny sprzedającego i produktów - najpierw jednego, a po ocenie lub rezygnacji z niej - drugiego. Sprawdź to proszę ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kardaw94
#7 Wielbiciel#

Problem jest taki, że nawet w aplikacji mobilnej dostałem powiadomienie że "taśma" (1) jest w drodze, z takim obrazkiem taśmy (1).
Natomiast nic o folii (2). W mailu dopiero była taśma (1) i ta folia (2).
Mogłem tylko ocenić zakup (tzn. sprzedającego), oraz taśmę (1). Brakowało folii (2) do oceny.

Pod "Dodaj opinię" przechodzę przez wszystkie produkty do ocenienia. I mogłem wstawić tylko ocenę za taśmę (1).
Pod "Szczegóły zakupu" jest ta taśma (1) i ta folia (2), ale wystawiłem już ocenę za taśmę, więc niczego już nie mogę ocenić. Wystawienie oceny za folię (2) nigdy nie było oferowane po zakupie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kardaw94 Dostałam potwierdzenie, że otrzymałeś już od nas maila w tej sprawie. Problem jest wyjaśniany w zespole technicznym. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W zakładce Kupione, przy właściwym przedmiocie masz lub miałaś Oceń sprzedawcę, a obok po prawej Oceń produkt. Nie ma tej opcji?

oznacz moderatorów

Krecha_ae
#9 Pomysłodawca#

Nie ma. Być może była, być może już oceniłam produkt, ale tego nie pamiętam. Jeśli tak, chciałabym tę ocenę zobaczyć i jeśli to możliwe, być może też edytować.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Krecha_ae W zakładce ,,kupione: masz swoje wszystkie zakupy i tam są szczegoly ,oceny itd

oznacz moderatorów

Krecha_ae
#9 Pomysłodawca#

ale przy tym zakupie nie widzę możliwości oceny produktu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Krecha_ae Pod kupione jest zakładka ,,oceń produkty " ale tylko tam są te które jeszcze nie oceniłaś

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, czemu dwa przecinki przed oceń ? 😮 cudzysłów to jest " " 🙂

oznacz moderatorów

Krecha_ae
#9 Pomysłodawca#

Zakładając, że już oceniłam ten produkt, gdzie mogę zobaczyć (i ewentualnie edytować) tę ocenę?

oznacz moderatorów

MagdaMKruszynska
#7 Wielbiciel#

Też bym chciała wiedzieć, czy można edytować swoje opinie. Nie znalazłam takiej możliwości

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MagdaMKruszynska  po wystawieniu nie można edytować.

oznacz moderatorów