anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę opłacić zamówienia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
stanlipa
#8 Zapaleniec#

kiedy chce opłacić widzę to co na zdj, kiedy klikam podsumowanie napis smart miga (animacja) na lewo prawo, nic z nim i tak się nie da zrobić, nie ma żadnej opcji wyboru transportu inpost itd nie mogę przejść do zapłaty - o co kaman ? 

C5DE3717-00FC-4886-A26B-27B63950A77F.jpeg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@stanlipa Zdjęcie ukryte, widzisz je tylko Ty. Tak będzie, dopóki moderacja go nie zatwierdzi. Spróbuj zapłacić pod inną przeglądarką.

oznacz moderatorów
stanlipa
#8 Zapaleniec#

ale ja to robię bezpośrednio z aplikacji Allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z aplikacji bywają problemy, zależy od systemu, spróbuj bezpośrednio przez przeglądarkę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stanlipa nie udało mi sie powtórzyć błędu. Spróbuj proszę restartować aplikację. Następnie ponów płatność z poziomu tej zakładki. W tej ofercie sprzedający oferował tylko dostawę do Paczkomatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
stanlipa
#8 Zapaleniec#

Wylogowałem, zamknąłem, zmieniłem hasło, zalogowałem nadal to samo, wiem ze sprzedawca ma paczkomat, nie kupuje u niego pierwszy raz i nigdy tak nie miałem - czy to z jego ustawieniami czy z nowa wersja apki czy po przejściu na ios15 nie wiem, dalej nie mogę nic zrobić 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stanlipa widzę, że przed chwilą udało Ci się sfinalizować zamówienie. Czy problem już nie występuje? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
stanlipa
#8 Zapaleniec#

Odpaliłem firefoxa i tam wszystko normalnie poleciało, był widoczny inpost paczkomat itd, nie wiem co jest przyczyna w apce Allegro pierwszy raz coś takiego widziałem. Wszystko już załatwione dziękuje za pomoc 👍👍

oznacz moderatorów