anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zapłacić kartą zagraniczną?

Client:75878902
#8 Zapaleniec#

WITAM ! MACIE PROBLEM Z KUPYWANIEM PRODUKTOW KARTA ZAGRANICZNA? JA OD MIESIACA NIE MOGE ZAPLACIC KARTA ZAGRANICZNA Z ZAWSZE PLACILEM BEZ PROBLEMU ! WIECIE MOZE CZY SIE COS ZMIENILO W PLATNOSCI KARTAMI ZAGRANICZNYMI ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:75878902 Wyłącz CapsLock, bo źle się czyta. Raczej nic się w płatnościach nie zmieniło. Z jakiego kraju płacisz?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Od 1 stycznia 2021 r. zmiany przy płatnościach kartami w Internecie

więcej tutaj: https://www.banknowybfg.pl/o-banku/komunikaty/944-od-1-stycznia-2021-r-zmiany-przy-platnosciach-kart...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:75878902 Ogólnie weszły w życie nowe przepisy dotyczące płatności kartą, które obowiązują już na Allegro od nowego roku. Dopytaj o swój przypadek na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a6fe4e24-acd7-4b52-b57f-1abd203cbd12 Jeśli czat niedostępny, pytaj jutro od ósmej.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @Client:75878902Tak jak mówią @TATLOK i @xyz96 - od początku tego roku obowiązkowe są dodatkowe kroki uwierzytelniające przy transakcjach internetowych kartami płatniczymi. Teraz dokonując zakupu należy podać dane karty oraz kodu, który dostaniesz sms-em (3D Secure) i PIN karty. 

To, co warto zrobić, to usunąć pliki cookies z przeglądarki (lub ją zmienić) oraz usunąć wszystkich zapisanych kart w zakładce karty płatnicze. Czy po wykonaniu tych kroków przy próbie opłacenia zakupów kartą pojawia Ci się jakiś komunikat o błędzie? Jeśli tak, mogę prosić o jego zrzut?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pinezka68
#7 Wielbiciel#

ja tez mam problem ze sfinalizowaniem transakcji karta zagraniczna. w innych sklepach internetowych place bez problemu, na allegro ciagle się pojawia taka informacja.Skærmbillede 2021-01-21 kl. 16.11.08.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinezka68, chętnie pomożemy Ci ustalić przyczynę tego problemu, jednak potrzebujemy do tego więcej danych. Czy mogę Cię prosić o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem tego formularza

Znacznie przyspieszy wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, jeśli w zgłoszeniu opiszesz swój problem oraz podasz 6 pierwszych i 4 ostatnie cyfry numeru karty. Pozwoli nam to uzyskać odpowiedź bezpośrednio od operatora płatności.

 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:75878902
#8 Zapaleniec#

Właśnie mam taki sam problem ! Od stycznia nic nie mogę kupić 😞

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

Podać PIN karty ?

Dokonuję kilku płatności kartą codziennie, w tym również na Allegro, ale ani razu nie podawałem PIN-u. Dane karty oraz kod z sms (3D Secure), ale PIN-u nikt nie wymaga, a przynajmniej jeszcze się z tym nie spotkałem.

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Dwa dni temu placilem zagraniczna karta ktora podpieta jest do konta all i nie bylo zadnych problemow. Gdzies ktos tu pisal ze problemy moga byc w niektorych kategoriach powiazanych ze sprzedaza gier,kont itp.

oznacz moderatorów

pinezka68
#7 Wielbiciel#

problem jest już rozwiązywany,

oto odpowiedz:

Dzień dobry,

wracam do Pani z informacją na temat problemów z płatnością kartą.

Problem ma związek z autoryzacją 3DS2. Poinformowano mnie, że w poniedziałek zostanie wdrożona poprawka, która rozwiąże ten problem. Do tego czasu zachęcam Panią do korzystania z innych metod płatności.

Przepraszamy za niedogodności.

 

oznacz moderatorów

keter_2005
#7 Wielbiciel#

Jednak problem nie rozwiązany. Nadal płatność kartą zagraniczną niemożliwa.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@keter_2005 Niestety wielkie słowa, małe czyny.

oznacz moderatorów