anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wyświetla możliwość dostawy epaka, kolporter?

Puch2
#8 Zapaleniec#

W opcjach zakupu nie mam tych przewoźników mimo że sprzedający ich udostępnia. Sprawdzałem zewnętrznie czy takie punkty odbioru przesyłek na terenie Gdańska istnieją. Istnieją. Sprawdzałem w wielu ofertach sprzedających i tam też przy próbie kupna taka forma odbioru dla mnie nie istnieje. Syn z swojego konta ma tylko kolporter bez epaki. Zakupy dokonywane z komputera.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

tetraton
#2 Obserwator#

(c.d.) A nie, przepraszam, jeden się znalazł. Ale widzę, że w całej Warszawie ograniczono liczbę punktów Kolportera do kilku i ukryto je na mapie, bo w opcjach wyświetlanych przy zakupie ich nie widać. Jakaś wojna z Kolporterm?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@magdamaj87 @tetraton Tak jak informowaliśmy w tym wątku, aktualnie mogą występować problemy z dostarczeniem zamówień do niektórych punktów odbioru Allegro One Punkt (Kolpolter) oraz Allegro One Box. Jeżeli objęły one wybrany przez Was punkt dostawy zamówienia, Sprzedający powinni skontaktować się z Wami, abyście wspólnie wybrali najbliższy działający punkt w okolicy lub możecie wspólnie ustalić alternatywną metodę dostawy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów