anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie została zaktualizowana informacja o otrzymaniu zwrotu przez sprzedawcę

agaw172
#7 Wielbiciel#

Moje pytanie dotyczy zwrotu towaru. 

W dniu 26.01.2022 wysłałam zwrot do sprzedawcy który otrzymał przesyłkę w dniu 27.01.2022. W szczegółach zwrotu ijest jedynie informacja o nadaniu przesyłki w dniu 24.01.2022 natomiast nie zaktualizowała się informacja odnośnie otrzymania zwrotu przez sprzedawcę. Martwi mnie fakt, że termin na odesłanie przesyłki za kilka dni minie a przesyłka faktycznie jest już u sprzedawcy. 

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@agaw172 w ciągu 14 powinniśmy zwrócić pieniądze

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@agaw172 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. Jeśli zgłosiłaś zwrot przez nasz system i odesłałaś przedmiot w terminie, nie masz powodu do niepokoju. Sprzedający powinien zwrócić Ci środki w przeciągu 14 dni od odstąpienia od umowy lub daty otrzymania przedmiotu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

zwrócić Ci środki w przeciągu 14 dni od odstąpienia od umowy lub daty otrzymania przedmiotu. 

No nie. W ciągu 14 dni od daty odstąpienia tak, ale nie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu. 🙂

@agaw172 Sprzedawca musi Ci oddać pieniądze w ciągu 14 dni od daty wysłania formularza zwrotu. Jeżeli otrzymał przedmiot w tym czasie, nadal ma tylko 14 dni od daty wysłania formularza. 

oznacz moderatorów