anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego odrzuciło mnie w płać później

sylwiana_07
#7 Wielbiciel#

Wpisałam swoje dane i odrzuciło mnie w płać później. Dlaczego? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@sylwiana_07 

Powodów może być wiele, na przykład dane osobowe niezgodne z danymi konta Allegro.

Musisz napisać coś więcej, krok po kroku, co wpisałaś, gdzie, w którym momencie pojawił się problem, jaki komunikat się pojawił itp.

oznacz moderatorów

sylwiana_07
#7 Wielbiciel#

Uzupełniłam ponownie moje dane ale dalej nie mogę kupić i zapłacić później proszę o pomoc. Non stop coś kupuje na allegro więc jestem wiarygodna osoba. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kupowałaś już coś w opcji Zapłać później? Jeśli tak i były opóźnienia w spłatach, możesz mieć problem. Jeśli nie kupowałaś i pierwszy raz składasz wniosek, zapytaj bezpośrednio w Zapłać później; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sylwiana_07 czy możesz podać numer oferty, w której próbujesz dokonać takiego zakupu? Skonsultuję to dla Ciebie z odpowiednim działem i wrócę z informacją, gdy tylko ją otrzymam 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sylwiana_07 aby to wyjaśnić potrzebne będzie więcej informacji, czy pojawił się jakiś komunikat po wpisaniu danych? Wygląda na to, że płatność nie została pozytywnie zweryfikowana przez operatora, będę mogła napisać coś więcej jeżeli podasz nam więcej szczegółów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów