anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego okres ważności smart nie nalicza się od dzisiaj?

DarooooX
#7 Wielbiciel#

Dlaczego okres ważności smart nie nalicza się od dzisiaj, gdy chcę zapłacić dzisiaj, tylko od dnia kiedy się skończyła jego ważność, czyli 16 października? Jeśli będę chciał przedłużyć np. 7 listopada albo 26 grudnia to też będzie mi liczyło ważność od 16 października?

Przecież skończył się okres ważności smarta, więc powinienem móc rozpocząć nowy okres kiedy chcę.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@DarooooX, Twoje Allegro Smart! jest opłacone do dnia 16.10.2021 r, natomiast usługa ma 14-dniowy okres wypowiedzenia i wygaśnie 31.10.2021 r. Jeśli przedłużysz Allegro Smart! 7 listopada, ważność naliczy się od zakupu. Więcej na ten temat znajdziesz w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I będzie się liczyło od dnia zakupu, oczywiście jeżeli nie wykupisz w okresie wypowiedzenia. Krótko, kup po 31. 10 i będzie dobrze.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@DarooooX Smart kończy się z określoną datą, ale mimo to jest ważny jeszcze 14 dni. Jeśli kupisz Smart w czasie tych dodatkowych 14 dni, nowy okres zaczyna się z datą zakończenia pierwszego okresu, czyli bez tych dodatkowych 14 dni. Gdy chcesz przedłużyć Smart, zawsze poczekaj do końca ważności + 14 dni. Wtedy po przedłużeniu zacznie Ci się nowy okres od daty przedłużenia.

oznacz moderatorów