anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sklep Allegro spóźnia się z wysyłką?

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Wczoraj kupiłem w waszym sklepie przedmiot, pisało że przesyłka do odebrania będzie dzisiaj, jednak nie będzie do odbioru dzisiaj.

Dlaczego podajecie błędny okres odbioru przesyłki.

Po zakupie czytałem opinie o waszym sklepie,użytkownicy pisali że spózniacie się z wysłaniem towaru nawet 7 dni.

Ja nie mam zamiaru czekać 7 dni aż mi wyślecie przedmiot.

Dyskusji raczej nie ma sensu wam otwierać 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

smerfujemy
#10 Popularyzator#

Następny co nie potrafi przeczytać zakładki "dostawa'. Jest weekend jakby ktoś nie wiedział.

Prawdopodobnie podane było "wysyłka 1 dzień", a to nie jest jednoznaczne z terminem dostarczenia. A zakładki się czyta przed kliknięciem "kup teraz", a nie po. Czasami warto włączyć myslenie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@smerfujemy to allegro sobie wymyśliło dopiski ,,dostawa...... ,, i niech ponosi konsekwencje na równi z innymi sprzedawcami .To Oni zachęcają klietów do otwierania dyskusji jeśli przesyłka choć nadana zgodnie z deklaracją sprzedawcy opóźnia się z winy przewoźnika . W tym wypadku jak pisze @Agent555 przesyłka powinna być nadana wczoraj , a wygląda , że nie była .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 otwieraj , otwieraj , nie pożałujesz .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Agent555 otwórz dyskusję, może sami siebie zablokują

według zasad allegro możesz zupełnie swobodnie i subiektywnie ocenić taką tranzakcję

pod komentarzem odpiszą Ci zapewne, że jest im przykro - po raz kilkuset tysięczny w tym roku

i że pracują nad poprawą sytuacji - co akurat rozumiem bo 20 lat to mało by się poprawić

dla tysiącletniej w długiej perespektywie firmy

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dali Ci narzędzia to z nich korzystaj ,otwórz dyskusję ,daj subiektywny komentarz . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 przykro mi z tego powodu, jeżeli jesteś niezadwolony z realizacji swojego zamówienia, to zachęcam Cię do założenia dyskusji, aby wyjaśnić ten problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów