anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego w moim koszyku nie ma produktów, które dodałam, a są jakieś inne, których nigdy nie wkładał

majka2_aa
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj w moim koszyku nagle znalazły się jakieś przedmioty, których nigdy nie dodawałam do koszyka. A te , które miałam po prostu zniknęły bez śladu. Dlaczego? POMOCY

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Na tym samym koncie?

oznacz moderatorów

majka2_aa
#7 Wielbiciel#

Tak na tym samym koncie. Mam tylko jedno konto. Dlatego nie rozumiem tego co się dzieje. Nikomu nie udostępniałam moich danych a tu coś takiego. Czyżby ktoś podszył się pod moje konto? Myślałam, że na Allegro to jest niemożliwe?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@majka2_aa Sprawdziliśmy dokładnie Twoje konto, ale nie odnaleźliśmy nic podejrzanego. Czy ktoś z domowników mógł mieć dostęp do Twojego konta i dodać do koszyka inne przedmioty?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

majka2_aa
#7 Wielbiciel#

To jest możliwe. Ale i tak nie rozumiem dlaczego rzeczy, które miałam w koszyku zniknęły 😞

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@majka2_aa  może inny domownik usuną Twoje rzeczy a dodał swoje

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@majka2_aa, prawdopodobnie jest tak, jak mówi @Client:44052296. A może w koszyku widzisz taki komunikat?

Zrzut ekranu 2021-04-20 o 15.05.39.png

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

majka2_aa
#7 Wielbiciel#

Nie było takiego komunikatu. Nie jestem pierwszy rok w Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@majka2_aa Jeżeli nie było włamania to najbardziej jest możliwa opcja że ktoś z bliskich, możesz włączyć podwójnie logowanie z opcją sms.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wyrzuć te niechciane, poszukaj właściwych i dodaj ponownie do koszyka. Nie ma innej rady. Nie udostępniaj innym swojego konta.

oznacz moderatorów