anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Domagam się usunięcia firmy kurierskiej DHL z dostępnych firm dostawy na allegro

jeycy
#7 Wielbiciel#

Kurierowi DHL pracuje nie uczciwie, paczki nie dostarczają, trafić do infolinii nie możliwe i otrzymać paczkę też. Takimi sprawami ta firma zepsuje wszystkie wysiłki fajnego serwisu Allegro być najlepszym w świecie. 

Wszystkie nagrania co stało mam i czekam ze strony Allegro kontakt na udostępnianie tego.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

@jeycy Nie znasz swoich praw. Za wszystkich kurierów, których udostępnia w aukcji sprzedawca, odpowiada przed Tobą ten sprzedawca, więc to jemu powinieneś składać reklamację, a nie szarpać się z kurierami. Kurierzy to podwykonawcy sprzedającego - ze sprzedającym zawierasz umowę na zakup i dostarczenie towaru. 

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

super! dziękuje! teraz na tę sprawę zobaczę z innego boku

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jeycy Rozumiem, że masz przykre doświadczenia związane z pracą kurierów DHL, jednak trudno mi się do tego odnieść, ponieważ na Twoim koncie nie ma żadnego zakupu z formą dostawy obsługiwaną przez DHL. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

mnie trzeba zrobić ze 100 dostaw żeby Pani moderator zaufała  do mnie? mam 4 nagrania z POP odbioru/dodania rozwiązania sprawy oraz potwierdzenia nie istnienia sms/email/dzwonków od dhl, czekam na po telefonowanie z allegro dla przekazania tego wszystkiego oraz prosze zobaczyć opinie dhl obok mojego miasta, dlaczego 3.1 majo ocenę? i z takiej firmę allegro współpracuje?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jeycy Przecież skoro masz takie zastrzeżenia to nie zamawiaj przesyłek DHL. Masz wybór. A co maili to chyba tylko u Ciebie ich nie ma. Ja dostaję przy każdej przesyłce, do tego jeszcze z godzinami przyjazdu kuriera (w widełkach). A jak można potwierdzić nie istnienie "sms/email/dzwonków od dhl," ? U ciebie maja ocenę 3.1, a gdzie indziej 5.0. To z powodu jenego miasta powinni zamknąć firmę ? Zastanów się nad tym co napisałeś, bo to się kupy nie trzyma. Pani moderator powinna "zaufać do mnie" tylko na słowo ? A gdzie "domniemanie niewinności dopóki się nie udowodni winy" ?

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

ale jestem teraz w domu!

a dlaczego wczoraj niby odrzycziłem, a znów próba dostawy?

ponownie ni sms/email/dzwonka, nie jestem baba Wangą z Bulgarii

 dhl konczeny 2.png

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

dhl bia opinije.png

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

jeszcze teraz prosze u operatora i czekam na liste polączeń mojego telefona, i dolączam to wtedy

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

nagrane rozmowe w Zabkach jak tu dolączyć?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jeycy @LEW433 @ko_alka Czy ktoś z czytających ten wątek wie o co tu chodzi ? Ba ja się pogubiłem w tych pretensjach.

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

przekierowania nie możliwe, 

kod śledzenia sprzedawca przysłał mnie tylko przez dzień

nie uda przekerowanie.png

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jeycy A może ktoś Cię napuścił na DHL. Mój kurier DHL, który odbiera moje przesyłki jest idealny. Jeszcze mu sie nie zdarzyło nie odebrać przesyłki w danym dniu. A na stronie DHL masz kontakt do nich. Najłatwiej napisać skargę na dostarczenie konkretnej przesyłki - tylko nie ogólnie, a z konkretami.

oznacz moderatorów

jeycy
#7 Wielbiciel#

Ale myślałem to mam taki jedyny raz, a kiedy zobaczyłem dużo opinij na Google maps jednakowych jak moje, o czym to mówi?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

 Oprócz tego że przesyłki są "podglądane"nie mam zastrzeżeń, nawet towar jest w środku.😂

oznacz moderatorów