anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Domyślny inpost paczkomaty - do szału mnie doprowadza

LICYTANTna102
#7 Wielbiciel#

Witam, ktoś może podpowiedzieć w jaki sposób zmienić domyślny paczkomat w Smarcie? Już drugi raz muszę pisać do Sprzedającego żeby wysłał na inny bo Allegro samo sobie podstawia paczkomaty we Władysławowie !!! a ja z warszawy!!! W szał wpadam bo kupuje na allegro  zeby było szybko a robi sie 5 x dłużej niz sic do sklepu.

Debinlne jakies ustawienie a to proste jak drut zeby byla mozliwosc ustawienia DOMYSLNEGO paczkomatu.

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Knowhere
#21 Demiurg#

@LICYTANTna102 W podsumowaniu zakupów, a przed dokonaniem płatności, wybierz odpowiedni paczkomat - powinien się zapisać na stałe.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Ale się nie zapisuje na stałe, tylko jakoś tak losowo. Czasem sam wskoczy ten co wybrałem, a czasem allegro podstawia co se wymyśliło że wie lepiej niż ja jak mi będzie wygodnie.W rezultacie przy każdych zakupach i tak muszę sprawdzać co se allegro wymyśliło, bo jak nie sprawdzę, to będę popierdzielał samochodem parę kilometrów zamiast przejść z buta kilkaset metrów.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@glenmoranghie może to wynika z funkcji lokalizowania Twojego położenia.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@cloudcloud  "@glenmoranghie może to wynika z funkcji lokalizowania Twojego położenia."

Nie, lokalizacji nie włączam w zasadzie nigdy. A nawet gdyby, to:
-A może wybrałem paczkomat blisko miejsca pracy?
-A może wybrałem paczkomat blisko szkoły z której odbieram dzieci? 
-A może wybrałem paczkomat obok sklepu w którym zwykłem robić bieżące zakupy? 
Ale nie, allegro w swej bezbrzeżnej arogancji musi mi udowadniać że nie umiem sobie wybrać paczkomatu a allegro wie lepiej ode mnie samego czego mi potrzeba, i zmienia mi wybór bezczelnie bez pytania. 
To świadczy o tym jakie macie podejście do użytkowników. Ewentualnie dopuszczalne byłoby wyświetlenie uprzejmego komunikatu,na przykład "Paczkomat który wybrałeś nie jest najbliższy Twojej obecnej lokalizacji. Czy chcesz mienić wybór? Tak/nie." 
Ale nie, allegro ma w tylnej części ciała uprzejmość wobec użytkowników, woli im na każdym kroku udowadniać że są nieudolnymi łajzami i chamsko, po swojemu ingerować w ich wybory i ustawienia. Tylko patrzeć kiedy allegro zacznie dokonywać zakupów za użytkowników i jeszcze ściągać im bez pytania płatności z kont. 
Druga ewentualność jest taka że jako programistów zatrudniacie bezmyślnych lemingów którzy w ogóle nie zdają sobie sprawy z konsekwencji wprowadzanych przez nich rozwiązań. Ale to w grunce rzeczy i tak sprowadza się do jednego - do lekceważenia użytkowników.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LICYTANTna102 a nie masz wdanych konta adresu Władysławowie ?  trzeba sprawdzać przed złożeniem zamówienia jaki jest paczkomat i skorygować, coś musisz mieć ustawione w lokalizacji że wskazuje na ten paczkomat, mi podświetla zawsze ten co ostatnio miałem jak wyczyszczę pliki itp pokazuje najbliższy adresy z konta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

beniurobol
#7 Wielbiciel#

Możesz to ustawić na stronie inpostu w ustawieniach konta masz domyślny paczkomat😋

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beniurobol Jako kupujący masz, Paczkomat w ustawieniach konta?

oznacz moderatorów

beniurobol
#7 Wielbiciel#

Sorki nie doczytałem że kupujący

oznacz moderatorów