anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem inny przedmiot niż ten, który zamówiłem

Client:76951099
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

10 września kupiłam na Allegro buty od sprzedającej [edit], pomijam fakt iż tuż pod ofertą byka informacja że dostawa w następnym tygodniu, a dopiero dużo niżej że do 35 dni!

Buty otrzymałam w okolicy  5 października. Zupełnie inne niż zamawiałam, rodem z **piiip**, nawet nie leżały obok skóry, a zamawiałam skórzane. Zapakowane  były w folię i oklejone, a właściwie ściągnięte taśmą. Jakiś koszmar za prawie 300 zł. 
Najbardziej irytuje mnie fakt że Allegro MILCZY!!! pracownik który się włączył w dyskusje jeszcze mnie strofował!  ‚sprzedająca to „ święta krowa” ?

Jak Allegro  może tak wspierać osoby o wątpliwej uczciwości? 
Dlaczego nie wyciąga żadnych konsekwencji w stosunku do takich sprzedawców?

Buty odesłałam w piątek priorytetem, dziś jest wtorek, sprzedająca twierdzi że nie otrzymała paczki, Allegro?

Milczy!!!!!!!!

W związku z powyższym mam pytanie do Allegro, jakiej rekompensaty mogę się spodziewać od serwisu, który gwarantuje bezpieczne zakupy??

mój zakup nie był bezpieczny, zostałam oszukana i pozbawiona gotówki na długi okres czasu, nie mam żadnego wsparcia od serwisu Allegro, a sprzedająca nadal robi biznesy na biednych kupujących którzy mają zaufanie do Allegro.  Nie mam żadnej pewności że odzyskam pieniądze. 
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM SPRZEDAJĄCYM. 

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:76951099 

rozpocznij Dyskusję. ze sprzedającym i nie kończ dopóki nie rozwiążecie problemu.

Jeśli nie uda Ci się dojść do porozumienia ze sprzedającym, możesz otrzymać zwrot kosztów w ramach Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

I to jest właśnie typowa roszczeniowa baba z allegro.

Skoro było napisane że butów wysyłka do 35 dni to tyle mogą być przygotowywane: import, cło itd. Teraz ona chce rekompensaty za zamrożone pieniądze i nie wiadomo co jeszcze.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@__RPM_  Pal licho ile to trwało- buty w końcu przyszły,ale inne niż zamawiała, tu tkwi problem.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66  No to niech Kupująca dokona zwrot. Te jej powieści że pracownik allegro strofował Kupującą można włożyć między bajki.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@__RPM_  Z całym szacunkiem- ale @Client:76951099  odesłała te buty. Oczywiście mogły jeszcze nie dojść do adresata, co nie zmienia faktu- że taka transakcja to nerwy i kłopot.

 

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66 Serio zakup butów to dla Ciebie stres? Radzę wybierać się do galerii handlowej i tam macać buty przy miłej woni i powolnej muzyce.

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@__RPM_ Każdy ma prawo kupować jak chce i gdzie chce, to nie oznacza że sprzedający wysyła inny towar niż w opisie.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@__RPM_  Już tu kiedyś wspominałem, moje historie o zakupie butów na All i generalnie na odległość. Tak- teraz chodzę do sklepów, także do galerii żeby kupić buty, wymacać je, wymościć giczały w nich i dokonać wyboru. Mam ten komfort że je widzę i czuję, jak wspomniałeś. I nikt mnie już nie namówi na kupno butów przy pomocy interneta😫 żeby kosztowały stówe mniej, bo jak kupuję buty- to chcę w nich chodzić, a nie robić im wycieczki w te i nazad.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pulkownik66  Akurat odcinka z ta opowieścią nie czytałem. Nie siedzę tu co dzień jak niektórzy.

W każdym razie mam tak samo. Nigdy nie kupiłem żadnego ciucha ani nawet jednego buta w sieci.  Przez net to tylko sprawdzone wcześniej produkty.

Pójdę do tej galerii, pokręcę się, zjem na degustacji coś w markecie od miłej hostessy. Posłucham muzyczki. Kupie albo nie kupie ciuchy.

Nie zawsze to gwarantuje spokój. Raz musiałem oddać tak kupione buty na reklamację i kupić drugą parę. Bo wiesz facetowi lepiej wlać do baku a jedna para na sezon wystarczy.  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:76951099  Do 14 dni (liczy się czas dostawy), możesz wykonać zwrot bez podania powodu, po 14 dniach od zakupu złóż wniosek do POK, lin wyżej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@__RPM_ Roszczeniowa baba, a może głupkowaty sprzedawca i jego poplecznik

tuż pod ofertą byka informacja że dostawa w następnym tygodniu, a dopiero dużo niżej że do 35 dni!

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Dokładnie tak jak pisze @xyz96  Sprzedawca nie wiedział co sprzedaje albo rżnie głupa.

@Client:76951099 padła Pani ofiarą allegro które podaje własne wyliczenia wysyłki, nie mające znaczenia aby tylko zwabić Kupca. Sprzedawca deklaruje rzeczywisty termin i jest to ukrywane przez allegro głęboko w treści aukcji.

Oby zwrot pieniędzy za buty dotarł jak najszybciej, tego życzę. Mimo to jednak żadnej rekompensaty za zamrożone pieniądze i stres nie uda się uzyskać.  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@__RPM_ Allegro nie jest stroną umów pomiędzy kupującym a sprzedającym. Sprzedawca wystawiając ofertę podpisuje się pod nią i odpowiada za jej każdy zapis.

oznacz moderatorów

Client:76951099
#8 Zapaleniec#

A pan jest w spółce ze sprzedającą? Wypraszam sobie teksty typu „ roszczeniowa baba” bo ja pana nie obrażam. A może pan pod przykrywką Allegro również nabija ludzi w butelkę i obraca cudzą kasą miesiącami?

żenujący wpis na poziome” niechcianego singla”

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:76951099  Pisanie o kimś krowa nie dobrze świadczy o piszącym i może to być uznane za obraźliwe słowo względem adresata. Na pewno też wypowiadanie go nie przystoi statecznej mężatce.

Szanowna pani przecież można sprawdzić przez internet gdzie jest Pani paczka. Po co Pani bije tu pianę i ma pretensje do wszystkich! Retorycznie pytam, nie oczekując odpowiedzi.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@__RPM_  Ta Pani nie użyła epitetowo słowa "krowa" ale pojęcia "święta krowa" czyli istota nietykalna, a to już inne buty.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@__RPM_ Nie bije żadnej piany, tylko zgasza problem i prosi o poradę, a Ty wyjeżdżasz z "roszczeniową babą". Kultury Ci brak i ogłady.

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@xyz96  dobry wieczór.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Awo7959  Dobry wieczór, sam widzisz, co tu się dzieje 🙂

oznacz moderatorów