anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzisiaj w nowym widoku wyszukiwania usunięto filtr ,,najnowsze". Czy to jest permanentna decyzja?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zombislaw
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68
Client:82555585
#7 Wielbiciel#

Też jestem w tym gronie, a nie wyrażałem na to zgody !!!!! Proszę o natychmiastowe przywrocenie ustawień na moim koncie przed Waszymi **piiip**ycznymi zmianami. Nadmienię że brak reakcji z waszej strony na rezygnację z bycia "beta testerem" łamie prawo konsumenta. macie 24 h pozniej przesyłam zgłoszenie do UOKiK

oznacz moderatorów
hussaria
#1 Nowicjusz#

Witam,

rozumiem, że to kolejne ulepszenie allegro i od teraz nie można już filtrować ofert według opcji najnowsze ? 

oznacz moderatorów
KC714975
#2 Obserwator#

Przeszukując oferty bez zalogowania się na konto mam możliwość połączyć lub rozłączyć podobne oferty. Po zalogowaniu ta opcja znika i jestem zmuszony przeglądać oferty połączone. Korzystam z laptopa i przeglądarki.

Jak to na stałe wyłączyć?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KC714975 Tak jak pisałyśmy w tym wątku, to rozwiązanie, które aktualnie testujemy i nie ma możliwości, aby je wyłączyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KC714975
#2 Obserwator#

Jeśli trafiłem do grupy testującej i moje zdanie w jakimkolwiek stopniu ma wpływ na te testy, to już teraz mogę wyrazić swoją opinię bez dalszego testowania: jestem zdecydowanie NEGATYWNIE nastawiony do takiego rozwiązania. Miło by też było gdyby baner proponujący ewentualną pomoc na tej stronie nie wyskakiwał co kilka chwil bo nie pozwala w spokoju odpowiedzieć.

oznacz moderatorów
BowersWilkins
#7 Wielbiciel#

Mistrzu ten portal od kilku lat robi co mu się podoba, kiedyś to było coś, dzisiaj tylko maszynka na kasę i tylko od firm. Co do spamu, to zainstaluj adblocka i masz z głowy.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KC714975 Dziękuję za Twoją opinię na ten temat, na pewno trafi do osób odpowiedzialnych za ten test. Jeśli chodzi o wyskakujące okienko, czy masz na myśli ankietę tutaj, na Allegro Gadane? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KC714975
#2 Obserwator#

Tak, dokładnie to okienko. Ale już mi nie wyskoczy xD

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KC714975 Jeśli zaakceptujesz pliki cookies na górze strony, ta ankieta nie będzie się pojawiać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KC714975
#2 Obserwator#

Dziękuję za podpowiedź ale dodanie do adblocka za radą powyżej jest równie skuteczne.

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BowersWilkins Dzięki, popatrzyłam w górę, ale nad sobą mam tylko sufit, a jego moja opinia na temat tego rozwiązania nie bardzo interesuje. Na pewno jednak osoby odpowiedzialne za test tego rozwiązania otrzymają feedback, który pojawił się od Was tutaj, więc możesz być o to spokojny. Wybacz mi także, ale ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi musiałam edytować, bo zgodnie z zasadami spisanymi tutaj, nie tolerujemy tutaj takich zachowań. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
aerialus
#8 Zapaleniec#

Niestety problem dzisiaj powrócił.. Po zalogowaniu oferty są automatycznie zgrupowane, i nie da się tego wyłączyć bo nie ma przycisku do rozłączenia ofert. A co za tym idzie nie da się sortować po czasie dodania, nie widać nowych aukcji. Jedyna opcja to wylogować się.
Zlitujcie się tam i dajcie opcję wyłączenia tego grupowania..

oznacz moderatorów
Endless1
#7 Wielbiciel#

na czas wyszukiwania szukam bez logowania jest to nie wygodne gdy chce dodac cos do obserwowanych.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Endless1 @aerialus Cześć 🙂 W jakiej kategorii wyszukujecie oferty? Nie widzicie opcji "Rozłącz te same oferty"?

ko_alka_0-1649321509314.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
aerialus
#8 Zapaleniec#

Nie ma tego przycisku we wszystkich kategoriach. Jest np. jak się wejdzie "wszystkie oferty sprzedającego", wtedy jest, i można sortować po czasie dodania.

Mam dostęp do innego konta allegro, i tam przycisk jest, w tych samych kategoriach. Wydaje się że jest to przypisane do konta. Przelogowując się na inne konto, przycisk znika.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aerialus Zweryfikujemy tę sytuację. Prześlij nam proszę zrzuty ekranu (całego okna przeglądarki) obrazującym tę sytuację i adresy URL do przykładowego miejsca, w którym nie widzisz opcji rozłączenia ofert.

Przycisk "Rozłącz te same oferty" powinien być widoczny i prawdopodobnie jest on blokowany przez rozszerzenie dodane do przeglądarki (np. AdBlock).

Zrzuty prześlij nam proszę przez formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
aerialus
#8 Zapaleniec#

Przeglądarka bez rozszerzeń i bez ciasteczek (firefox), tryb incognito, także nie jest to kwestia adblocka.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aerialus Rozumiem, w takim razie wyślij nam zrzuty i sprawdzimy co się dzieje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

Czy wy jesteście poważni z ty ciągłym usuwaniem opcji z wyszukiwarki, parę tygodni temu na siłę wymuszaliście łączenie ofert a teraz loguje się i nie ma możliwości zaznaczenia opcji "szukaj też w opisach ofert" nie jest to problem u mnie bo po wylogowaniu opcja się pojawia. Czyściłem ciasteczka i sprawdzałem na innym komputerze, za każdym razem po zalogowaniu opcja "szukaj też w opisach ofert" po zalogowaniu znika...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Balzatallegro Czy możesz pokazać mi zdjęcie lub zrzut swojego ekranu? Nie mam infomacji o jakichkolwiek zmianach w tej kwestii, a opcja "szukaj też w opisach ofert" u mnie jest bez problemu dostępna podczas wyszukiwania: 

 

_HolaOla__1-1649575484366.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów