anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

etykieta zwrotna

wikol_butapren
#8 Zapaleniec#

Gdzie ponownie znajdę etykietę zwrotną? Została już wydrukowana, towar wysłany na poczcie. Mąż nie dostał potwierdzenia, sprzedający nie wie czy dostał przesyłkę, na poczcie nie potrafią odszukać paczki po adresie, ja nie wiem dlaczego, ale nie mam nic w telefonie, na poczcie el., ani nie mogę na koncie allegro odszukać tej etykiety.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@wikol_butapren

Wygenerowany kod/ etykietę zwrotu znajdziesz także w szczegółach zwracanego przedmiotu, w zakładce Kupione.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wikol_butapren
#8 Zapaleniec#

Etykieta przeterminowała się w międzyczasie i mam tylko nr zwrotu, a może ten nr zwrotu mam podać na poczcie? Także jak wchodzę przez e-mail (znalazło się) to nic tam nie ma oprócz tego nr zwrotu.

Dziwne, że nie mogę na moim koncie znaleźć żadnego kontaktu do allegro; ani infolinii, ani formularza zapytania. Jest jakiś sposób, aby "zapytać allegro"?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wikol_butapren Na tej stronie znajdziesz kilka możliwości kontaktu z nami w tej sprawie. Możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie, ale w swoim zgłoszeniu koniecznie napisz z jakim zamówieniem i zwrotem masz problem. Nasz zespół postara się pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wikol_butapren
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedż po dwóch latach, niestety nie pamiętam czego dotyczyła sprawa.

oznacz moderatorów

GawrysRobert
#1 Nowicjusz#

W zakladce  kupione nie mogę odnaleźć etykiety zwrotnej proszę o pomoc 

Pzdr 

oznacz moderatorów