anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

fałszywe konto

awieczkowska
#8 Zapaleniec#

Witam,czy ktoś kupował cos od tego sprzedającego

Screenshot_20201017-205529_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcie jest niewidoczne, ukryte.

 

oznacz moderatorów

awieczkowska
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20201017-205529_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcie jest niewidoczne, ukryte. Wklejanie tu zdjęć ma niewielki sens, aby były widoczne, moderacja musi je zaakceptować.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@awieczkowska to konto - zhunongstore - jest w tej chwili zablokowane, tym niemniej wszelkie transakcje zawarte przed blokadą ten sprzedający powinien zrealizować. Daj znać, jeżeli będziesz miała z tym problem - pomożemy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

awieczkowska
#8 Zapaleniec#

bardzo dziękuję za pomoc,a kiedy odzyskam pieniądze?

oznacz moderatorów

awieczkowska
#8 Zapaleniec#

martwię się że on nie wyśle mi w paczce butów tylko coś innego...

kiedyś na necie zamówiłam kurtkę z mohito u fałszywego sprzedawcy,strona nazywała sie medicalvip...zamiast kurtki dostalam niby z chin stare zużyte okulary...

oni non stop zmieniają nazwę strony internetowej,nie sądziłam że na allegro też...

oznacz moderatorów

awieczkowska
#8 Zapaleniec#

allegro mi.pisze ze nie nalezy mi sie rekompensata bo jeszcze ma czas na wysyłkę niby do 15 listopada ale co bedzie jak w srodku nie bedzie butow,jak ja mam to odesłać do Chin????czy wogole przyjmowac tą przesylkę????

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@awieczkowska  Nagrywaj całą procedurę otwierania paczki, będziesz miała dowód w razie kłopotów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@awieczkowska  z 20 października są pozytywne komentarze czyli wysyłają buty 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@awieczkowska Jeśli nie otrzymasz towaru lub zwrotu wpłaty od sprzedawcy, po 14 dniach od zakupu wypełnij wniosek o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

awieczkowska
#8 Zapaleniec#

allegro mi napisalo ze mam odebrac od tego fałszywego konta buty bo niby oni maja czas do 1istopada,ale ja wiem ze to nie będą buty tylko jakies smieci w srodku,czy ja powinnam przyjąć paczke?jak nawet przyjmę to adres jest smieszny(zmieniony)bo do Chin...

wniosek o rekompensate juz złożyłam...co mam robić dalej?ratunku...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@awieczkowska po co panikować komentarze dostaje pozytywne, więc bez potrzeby się nakręcasz 🙂 Odbierz i jak Cię oszukają to wystąp o POK 🙂 Kupując z Chin trzeba się liczyć z długim czasem dostawy i z problemami dochodzenia swoich praw w razie problemu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów