anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtry kategorii odzież

MAMY ROZWIĄZANIE!
emate
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzień dobry, 

Zawsze gdy szukam koszulki lub bluzy mam problem ze znalezieniem porządnego koloru, bo sprzedający zaznaczają wszystkie możliwe lub tworzą kolejny produkt w innym kolorze i nie zmieniają już parametrów.

Sugerowałobym zawęzić możliwość ustawiania tego parametru do jednego koloru dominującego z możliwością zaznaczenia opcji "wielokolorowy" lub wybrania wyłącznie "wielokolorowy".

Do nadzorowania zgodności mógłby powstać system sprawdzania zdjęcia, który w razie problemu zwracałby informację typu "kolor na zdjęciu inny niż zadeklarowany. Sugestia: wybierz kolor: odcienie zieleni lub zrób zdjęcie w innym oświetleniu lub wybierz: inny kolor".

Przedzieranie się przez te oferty to prawdziwa męczarnia, myślę że wielu klientów przez to rezygnuje i szuka innych miejsc w sieci, w których nie ma takich problemów z filtrami.

To odnośnie samych kolorów, nie pamiętam jak jest z innymi parametrami ale wg mnie możliwie każdy powinien być ograniczony do zdecydowanego, jednoznacznego określenia jaki ten produkt jest. Jeśli jest indianski to już nie w paski, w kratę, w kwiaty, itp.

Dziękuję, pozdrawiam.

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emate Cześć. 🙂 Bardzo dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoją sugestią. Rozumiem, że zbyt wiele informacji o kolorach w ofercie może utrudniać zakupy, jednak to Sprzedający odpowiada za umieszczane tam dane. 

Jeśli jakaś oferta będzie niezgodna ze stanem faktycznym, możesz nam ją zgłosić przez przycisk "Zgłoś naruszenie zasad" który znajdziesz na dole strony. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

@ko_alka "... Sprzedający odpowiada za umieszczane tam dane."

To są dane o produktach z katalogu, który jest własnością Allegro. Stanowią o tym zapisy Regulaminu. Regulamin niestety nie określa odpowiedzialności właściciela za jego produkt. Nie musi. To oczywiste, że właściciel odpowiada za swoją własność.
Wsłuchujcie się w opinie swoich klientów o waszej ofercie i z pokorą przyjmujcie ich opinie. Możliwość zwalania na sprzedawców skończy się jak zostaniecie sami.

oznacz moderatorów
Client:101978538
#8 Zapaleniec#

yeah, their filters is so bad=(
they need to do something with that

oznacz moderatorów
emate
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani, zaznaczam 2 parametry w kategorii t-shirt -rozmiar L oraz kolor brązowy. Scroluję wyniki. Do brązowych zaliczam odcienie od ciemnego po jasny prawie beż, koszulki w moro, które po części mają ten odcień ale na100 pierwszych produktów 57 ewidentnie nie jest w kolorze brązowym. O tym mówię, nie nadążę ze zgłaszaniem. 

Co mogę w takim razie zrobić żeby zaoszczędzić czas i nerwy? -w wyszukiwarce grafiki google wpisuję: "t-shirt męski l brązowy allegro" i ustawiam filtry tej wyszukiwarki na pożądany kolor. Nabijam w ten sposób klikalności z zewnątrz to allegro jest zadowolone, pozycja się wzmacnia ale czy tak ma się to kręcić?

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja tam nie miałam z tym problemu dopóki nie wymyślili tworu szumnie nazywanego katalogiem. Teraz chlew w każdej kategorii, a tam gdzie najwięcej wariantów jest najgorzej.  Prosiłam w ankiecie o możliwość dowolnego włączania i wyłączania przeglądania ofert z katalogiem lub bez ale usłyszałam odpowiedź "nie usuniemy katalogu", więc nawet nie doczytali...

oznacz moderatorów