anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Firanki lapacz snow

Client:101997744
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry chcialbym sie zapytac kiedy dostane moje zamowienie firanki lapacz snow panelowe zostaly one zamowione tydzien temu a wciaz nie dotarly.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:101997744 Jaki był czas wysyłki podany w ofercie oraz skąd 'idzie' przesyłka?

oznacz moderatorów

Client:101997744
#7 Wielbiciel#

W ciagu 6 dni a z kad nie pamietam 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:101997744 Pokaż link do oferty - może się okazać, że przesyłka 'idzie' np. z Chin a wtedy dostawa może potrwać dłuuugo.
Jaka była dokładna data zakupu?

oznacz moderatorów

Client:101997744
#7 Wielbiciel#

Juz zaraz pokazuje link musze go znazel 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:101997744 A zamówiłeś przez Allegro i opłaciłeś ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:101997744 Widocznie te co są, mają wadę > nie chcą łapać snów i sprzedawca czeka na poprawione.🤣

A tak poważnie to napisałes "czas wysyłki 6 dni" + czas dla przewożnika > to jeszcze chwila. A w ogóle to takie pytanie powinieneś zadać sprzedającemu. Nikt z nas nie wie co było w ofercie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101997744 dzień dobry! Na koncie, z którego piszesz nie widzę żadnego zakupu, czy możesz podać login konta, na którym zamówienie, o którym piszesz było złożone? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

+Może na temat , a może i nie . Niedawno otrzymałem sms-a o treści , ,zamawiam ......... za pobraniem , a dalej adres i dane osobowe . miło ...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria Zamówienie złożone. Zrealizowane? 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell nie wysyłam za pobraniem , nie odpowiadam na sms-y , wszystko pisze w zakładce ,,o sprzedającym ,,

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria Wiadomo (:

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdrogeria Ludzie nie czytają dokładnie opisów aukcji > o zakładkach nie wspomnę > potem zadają bzdurne pytania > składają propozycje > itd. A przy okazji to było zamówienie dla Ciebie ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 tak , to było zamówienie dotyczące moje oferty na allegro , a nie czytał to niech se czeka na przesyłkę 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria Już niedługo na AG temat "nie polecam sprzedającego mdrogeria nie wysyła towaru"

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell 👌

oznacz moderatorów