anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie sprawdzić zasady dotyczące odesłania zwracanego przedmiotu?

MAREK221111
#7 Wielbiciel#

Jak odesłać bezpłatnie chodzik dostarczony przez DPD, mimo zgłoszenia nie widzę informacji, jak to

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak dokonać zwrotu masz opisane w ofercie zakupowej, w zakładce zwroty. Może nie być darmowego zwrotu, sprawdź w ofercie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MAREK221111 Bezpłatny zwrot masz wtedy, gdy kupujesz towar w opcji Smart. Zwrot robi się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac... Jeżeli to nie był Smart, za odesłanie płacisz. Pamiętaj jednak, że jeśli jest to zwrot w ramach reklamacji z powodu wad lub niezgodności z opisem, sprzedawca ma obowiązek oddać Ci koszt odesłania.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jeśli zakup był z wysyłką DPD smart nie ma bezpłatnych zwrotów, musisz opłacić z własnej kieszeni.😂

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Kupujący odsyła zwracany towar na swój koszt i odpowiedzialność -  dlaczego chcesz bezpłatnie odesłać chodzik? Nie pasuje Ci?- ze swojej strony (kilkukrotny rodzic) podpowiem CI - chodzik jest tylko i wyłącznie dobrym rozwiązaniem dla rodziców.  Zapakują dzieciaka do chodzika - i  na chwilę problem z "głowy". Jest wygoda...

Dla dziecka - to nie jest nic dobrego. Po prostu uwierz mi. Dziecko ma "raczkować" , a potem naturalnie "wstanąć " na swoje nogi. Tylko przy pierwszym dziecku popełniłem ten błąd z chodzikiem . Pozostałe moje dzieci "chodzika " nawet na oczy nie widziały i dzięki temu wcześniej nauczyły się chodzić.

Dobra rada jako rodzica - omijaj wszelkie chodziki i inne "ułatwienia" dla dzieci. One tego kompletnie nie potrzebują (tylko rodzice...)

xyz96 - napisał Ci dokładnie o co chodzi.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów