anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie ustawić w obserwowanych ofertach powiadomienia 30 min przed koncem licytacji?

sierczan
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi o powiadomienia mailowe / SMS / w aplikacji. Dzięki 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@sierczan Powiadomienie sms musisz ustawić w każdej licytacji z osobna (z prawej strony przycisku "obserwuj" jest dropdown menu do tego służące).
Co do powiadomień mejllowych, to nie wiem gdzie (i czy) można to ustawić w apce (bo nie mam jej obecnie pod ręką), ale w przeglądarce możesz ustawić to tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/obserwowane/oferty#notification-settings

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sierczan
#7 Wielbiciel#

Ok, a mailowe? Bo też mi nie przychodzą w żadnej obserwowanej aukcji 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@sierczan Wyedytowałem posta, masz w nim odpowiedź.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sierczan
#7 Wielbiciel#

Dzięki ale dalej niebwiem. Przy obserwowanych ofertach menu rozwija mi się na opcje usuń z obserwowanych, dodaj do prezentów, udostępnij ofertę. Nie mam innej opcji 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@sierczan Gdy klikniesz na link, który podałem w poprzednim poście, to powinna Ci się otworzyć w przeglądarce strona z okienkiem "Ustawienie Powiadomień", w którym zaznaczasz ptaszka przy opcji "Informuj mnie o ważnych wydarzeniach w moich ofertach: bliski czas zakończenia, zmiana ceny, ponowne wystawienie oferty przez sprzedającego." (a przynajmniej u mnie to tak wygląda).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sierczan
#7 Wielbiciel#

Tak, u mnie dokładnie tak samo. Tylko ptaszek był zaznaczony, a powiadomień ani widu... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@sierczan Sprawdzałeś czy przypadkiem te mejle nie trafiają do folderu ze spamem?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów