anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znikł zakres cen???

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy mogę się spytać kto wpadł na jakże genialny pomysł o likwidacji zakresów cenowych. Szukam produktu. Nie chcę taniochy za grosze ale również lux-hity za setki złotych mnie nie interesują. Szukam środka - więc chcę zakreślic zakresy zakres cenowy. I nie mogę.

Hint : nie, podpowiedź przeszukaj ponad sto stron - to nie odpowiedź. Nie każdy pracuje w dziale zmian w Allegro i ma czas na bezsensowne klikanie przez cały dzień.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash 

Bry! 😊  A ja mam zakresy cenowe. Założę się, że to kolejny test Allegro i jedni mają, inni nie .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Bry! ale nie mam również po wylogowaniu ( ciasteczka zjedzone)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash   Rozpędziłeś się pewnie i razem z ciastkami zjadłeś zakresy cenowe 😀

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No właśnie nie, chyba że mi wlazły do jogurtu ???? 😎

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash nie mogę potwierdzić błędu, widzę taką możliwość filtowania zalogowana/niezalogowana/na różnych kontach / różnych przeglądarkach.
Czy wciąż nie widzisz tych filtrów czy problem już nie występuje? Sprawdź proszę cały lewy pasek, ponieważ być może są w innym miejscu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika w żadnej kategorii tego nie mam, również w trybie incognito

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash oki, dziękuję za informację! Ponieważ nie mogę powtórzyć błędu, to jakkolwiek dziwnie zabrzmi moja prośba o zrzut ekranu pokazujący coś czego nie ma, to bardzo o niego poproszę. Czy możesz wejść w to wyszukanie, ja mam tutaj możliwość zaznaczenia zakresu cen, podeślij proszę jak to wygląda u CIebie. 

la_nika_0-1667834011925.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika zakres cenowy.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

Jest dokładnie tak, jak się spodziewałem. Problem od początku do końca wymyślony, a cały ten temat jest niczym innym, jak desperackim wołaniem o atencję coraz bardziej zapomnianego "demiurga".

@pinsplash 

Mogłeś chociaż zamazać to "" na prawo od "Cena (zł)" i udawać, że nic tam nie ma. Żenada.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Cześć 🙂 Zrzut otwiera mi się w słabej jakości, ale zdaje się, że w Twoim wyszukiwaniu zakres cen jest po prostu zwinięty. 

Spróbuj kliknąć w strzałkę w dół i sprawdź, czy pola do wprowadzenia zakresu cen się pojawią.

ko_alka_1-1667901450017.png

ko_alka_0-1667901419813.png

Jeśli po kliknięciu w strzałkę w dół nic się nie zadzieje, to daj proszę znać, będziemy to wyjaśniać. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka @la_nika przepraszam ze dopiero teraz, tak jak pokazałem na zrzucie - jest :). Dziekuję. Nie wiem dla czego nie było.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów