anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie zniknął mbank...

marc_r_86
#1 Nowicjusz#

Gdzie się podziała opcja szybkiego przelewu przez mbank!

obraz_2021-04-18_100347.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marc_r_86 W ten weekend mBank przeprowadza prace techniczne, stąd też część usług jest niedostępna. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej mBanku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy znikł, niedawno był. Przerwa techniczna.

oznacz moderatorów

bbyku
#7 Wielbiciel#

Przed chwila chcialem kupic kosiarke (2100zl) i zaplacic ze swojego rachunku w mBanku. Jak zwykle wybralem opcje "szybki przelew" a nastepnie szukalem logo mBanku i niestety nie znalazlem. Okazuje sie ze moj bank nie jest uwzgledniony , jest 16 bankow z ktorego mozna wykonac przelew a nie ma mBanku?? Co sie stalo? Czy to jakas usterka techniczna czy juz nie bede mogl placic za zakupy ze swojego konta w mBanku. Do tej pory wszytkie platnosci byly bezpropblemowe i zajmowaly kilkanascie sekund. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@bbyku Tak jak pisałam wyżej, mBank prowadzi w tej chwili prace serwisowe. Zgodnie z komunikatem na ich stronie możliwość logowania się do konta powinna pojawić się po godz. 10.30. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bbyku
#7 Wielbiciel#

Ok , dziekuje za odpowiedz , jasne. Pozdrawiam

Slawek

oznacz moderatorów

amellia7
#1 Nowicjusz#

Z tablicy wyboru banków zniknął Mbank . Nie wiem co w takie sytuacji zrobić ? Nie mogę dokonać żadnych płatnośći .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Może bank ma przerwę techniczną, wtedy ikonka banku na Allegro jest wyszarzona. Poczekaj do jutra i zapłacisz. Jeżeli jednak bank całkowicie zniknął i nie możesz go wybrać, wybierz z listy "płacę przelewem tradycyjnym". Otrzymasz dane do przelewu przez PayU, potem wejdź na stronę swojego banku i zrób przelew dokładnie na uzyskane dane.

oznacz moderatorów