anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Groźby od sprzedawcy

gosiaczekfkgk
#7 Wielbiciel#

Co mogę zrobić jeśli sprzedający, po smsach sądząc, osoba nie do końca zrównoważona, wysyła mi smsy z groźbami za negatywny komentarz, mimo że to ona dała nieuczciwy opis i dlatego zwróciłam towar. Od 20 lat korzystam z Allegro i pierwszy raz mam taka sytuację. Nie życzę nikomu żeby miał coś wspólnego z taką osobą.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Vryko
#18 Luminarz#

Idź na Policję. Allegro Ci w tym raczej nie pomoże.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Adramel
#10 Popularyzator#

Zgłoś na policje jeżeli to groźby karalne.
Możesz też kupić na smarta (o ile ma) "pare" przedmiotów i wszystkie zwrócić(najlepiej z zapłać później). I jeszcze przywalić za wszystkie negatywa. Na pewno będzie szczęśliwy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Adramel, takie podejście nie jest fajne i napewno nie jest sprawiedliwe.

@gosiaczekfkgk, polecam założyć dyskusję i wkleić tam screenshoty z SMSami
od sprzedającego 🙂 a w sms napisać:
SMSy nie są od dyskutowania, zapraszam do dyskusji na allegro. i tyle 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Adramel Sugerujesz @gosiaczekfkgk aby dopuściła się złamania punktu 11.6 regulaminu allegro?;>

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gosiaczekfkgk Sprzedający otrzymuje Twoje dane osobowe wyłącznie w celu finalizacji transakcji. Nadużycia możesz zgłosić do Allegro. Nie ma odpowiedniej ścieżki kontaktu do tego, dawniej była, ale możesz zgłosić tędy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ad72cbbb-fdaf-464c-8e73-b594ab339c50

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gosiaczekfkgk Napisz do nas proszę wiadomość w tej sprawie przez ten formularz. Idealnie było by, gdybyś w zgłoszeniu dołączyła odpowiednie screeny lub dowody takiego zachowania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

gosiaczekfkgk
#7 Wielbiciel#

Wysłałam wiadomość, w razie czego mogę dosłać screeny ponieważ nie dołączyłam. Pani  w odpowiedzi na mój komentarz oraz w prośbie o usunięcie negatywa, sugeruje, że to ja jej grożę, w zasadzie, że chcę ją pobić. Dopiero jak napisałam, że zglosze do Allegro to się trochę uspokoiła z smsami.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@gosiaczekfkgk, i tak załóż dyskusję i wklej screenshoty 🙂 daj allegro zadecydować 😛

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Wybitnie się dzisiaj nie zgadzamy 😉 Dyskusja nie jest tutaj rozwiązaniem. Takimi sprawami zajmuje się zupełnie inny zespół, do którego trafiło zgłoszenie od @gosiaczekfkgk z powyższego formularza. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, okejka 🙂
przytulasek na zgodę? 😄 <przytula> 🤗

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Takie rzeczy to nie w pracy, ale jeśli tym razem się ze mną zgadzasz, niech będzie high five 🙌

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

🙌

@_HolaOla_, high ten 😄 i tamten 😊

oznacz moderatorów