anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gwarancja na produkt z chin

MAMY ROZWIĄZANIE!
Munio1991
#7 Wielbiciel#

witam, mam mały problem ze sprzedającym. Niecały rok temu kupiłem odkurzacz przez allegro od osoby z chin, z przesyłką z europy. Jednak odkurzacz popsuł się o lutym tego roku. Sprzedający miał wysłać części zamienne, ponieważ nie ma serwisu na terenie europy co jest dziwne jak na firme Xiaomi. Niemniej jednak paczka od firmy została wysłana nie na mój adres i paczka do mnie nie dotarła. Po rozmowie ustaliliśmy aby przesłać odkurzacz na adres z Polski do magazynu przesyłkowego i miałem dostać odkurzacz zastępczy. Sprawdziłem dzisiaj traking paczki i okazało się, że paczka została odebrana na miejscu 02/06, a sprzedający twierdzi, że paczka nie dotarła. Czy jest jakaś możliwość mediacji ze strony allegro?? jak teraz wyjść z tej sytuacji ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@Munio1991 Tak, jest możliwość. Po takim czasie Dyskusji już nie otworzysz, ale opisz problem i poproś o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Sprzedawca otrzyma od Allegro odpowiedni komunikat i reklamacja powinna zostać szybko załatwiona.

oznacz moderatorów
Munio1991
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc! Odezwałem się do Allegro zobaczymy jaka będzie reakcja oraz koniec tej historii

oznacz moderatorów