anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gwarancja na telefon

galizney
#8 Zapaleniec#

kupiłem telefon od firmy prawie rok temu. 2 - 3 tyg. zostały. Miał on jakby to powiedzieć jeden martwy piksel przy krawędzi ekranu. Zgłosiłem to sprzedawcy i ok. był niby skłonny wymienić wyświetlacz, ale napisał, że mam rok czasu na wymianę i w sumie nie do końca mi to przeszkadzało, więc porzuciłem temat. Czy po tym czasię mogę się zgłosić na wymianę? Dodam, że tel. ma teraz kilka pęknięć na szybie plus brak trochę szkła w rogu i obtarcie w tymże rogu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Masz 2lata rękojmi, 1rok wysyłasz i już a sprzedajacy ma 14dni na rozpatrzenie reklamacji, napisz do niego ze składasz reklamację z tytułu rękojmi, możesz złożyć nawet poprzez Allegro.

oznacz moderatorów

galizney
#8 Zapaleniec#

a czy zbity ekran ma na coś wpływ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający ma obowiązek rozpatrzenia reklamacji, może ją uznać albo nie. Opisz co reklamujesz.

oznacz moderatorów

Egzoguz
#7 Wielbiciel#

Kupiłeś samochód z małym zarysowaniem lakieru, komis zaproponował ci wymianę lub malowanie, ale tobie to nie przeszkadzało. Tak sobe rok jeździłeś i skasowałes samochód w wypadku i sam sobie odpowiedz na pytanie czy komis uzna reklamacje zadrapania lakieru xD

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Sam sobie odpowiedz. Miał uszkodzony jeden piskel, teraz jest popękany i ubytek szkła.

To naciąganie sprzedającego na wymianę uszkodzonego telefonu pod byle pretestem.

oznacz moderatorów