anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ilość sztuk w opisie a w sprzedaży

Stryju51
#2 Obserwator#

Witam, 

Aukcja filiżanki z dwoma talerzykami ( cena 199zł)

W tytule aukcji ,,2 filiżanki marki*** z talerzykami''

w opisie aukcji wszędzie jest napisane , że są dwie filiżanki z talerzykami ...

i nigdzie nie ma informacji, że aukcja jest podzielona na dwie sztuki, czyli kupując jedną sztukę dostanę nie dwie filiżanki a jedną filiżankę z talerzykami.

Nie wiedziałem o tym. kupiłem za 199zł jedną filiżankę licząc na to, że przyjdą dwie.

czy moge jakoś od sprzedającego egzekwować wysłanie drugiej ? 

 

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

Vryko
#18 Luminarz#

@Stryju51 Myślę, że trudno będzie Ci to wyegzekwować. Możesz spróbować założyć sprzedającemu dyskusję i domagać się wydania 2...ale czarno to widzę. Ale to firma,, więc możesz też po prostu zrezygnować z zakupu i poszukać u innego sprzedawcy.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Stryju51
#2 Obserwator#

nie wiedziałem ,ze kupuje jedną sztukę i towar mam już u siebie 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96  To zrób jak ci pisał xyz96

oznacz moderatorów

Stryju51
#2 Obserwator#

już to zrobiłem 🙂 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Vryko  Przejrzałam nieco jego aukcje i wszystko ma raczej jasno opisane. Para to para, sztuka to sztuka. Może jakoś nie przemyślał gość opisu i wyszło jak wyszło.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg  zawsze przechodził przez przejście dla pieszych, tym razem zaryzykował🤣⚰️

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

To zwróć, bez podania przyczyny, masz taką możliwość  do 14 dni.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Stryju51
#2 Obserwator#

Ale ja nie chcę zwracać ... płaciłem już za wysyłkę... teraz mam drugi raz płacić za odesłanie?! 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Stryju51 No to walcz, drogę Ci podano. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Stryju51 Sprzedający nie zadbał o to, żeby opis mówił jednoznacznie, że oferta dotyczy 1 sztuki. W tej sytuacji możesz reklamować otrzymany przedmiot jako niezgodny z opisem.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Stryju51 proszę bardzo, jak się nad tym zastanawiałaś przed kupnem to było dopytać sprzedawcę bo ewidentnie wprowadza w błąd opis 🙂 Niema jasnej odpowiedzi kto zawinił Ty bo chciałaś wykorzystać błąd, czy sprzedawca co nie umiał wystawić aukcji i jej opisać 😞

Odpowiedz sobie na jedno pytanie czy czytając ofertę i dając to do koszyka miałaś wątpliwości czy kupujesz 1 sztukę czy 2 ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Stryju51
#2 Obserwator#

Tak szczerze to zorientowałem się dzień po zakupie (Już po wysyłce a jeszcze przed odbiorem) ... gdy pokazywałem narzeczonej te filiżanki a na aukcji została jedna sztuka...  

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   Kupujący raczej zdziwił się dopiero jak dostał jedną filiżankę. Po co miał pytać jak w opisie i w tytule i na zdjęciu stoi jak byk, że dwie filiżanki 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Stryju51
#2 Obserwator#

Sprawa zakończona, poszedłem na ugodę oferując 100zł za brakujący komplet. ( To i tak bardzo dobra cena ! ) Temat do zamknięcia . 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Stryju51 Właśnie miałam pisać, że jestem zwolenniczką polubownych rozwiązań. Najlepiej tak się dogadać by wilk był syty i owca cała 😊 Nigdy nie wykorzystuję cudzych błędów i  chciałabym by mnie też tak traktowano.

Super, że tak to wymyśliliście 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Stryju51 powiem , trafiłeś na wyrozumialego klienta .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Ale w tym przypadku to @Stryju51 jest klientem😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Knowhere no to mi się popićkało 

oznacz moderatorów