anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost w weekend

andrzejklich1
#8 Zapaleniec#

O kiedy dostawy inpost w weekend na allegro. Firma inpost oglosila ze staruje z taka usluga od 13 marca

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

tez czekam na te usługe . z tego co wiem to mozna je nadawać od czwartku 20tej do soboty do 13tej . i jest za free

oznacz moderatorów

andrzejklich1
#8 Zapaleniec#

Ale czy to jest na allegro inna forma dostawy? Teraz jest paczkomat 24/7

oznacz moderatorów

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

jeszcze nie widze zeby była inna forma .  widze natomiast w aplikacji inpost

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Teraz jest paczkomat 24/7

nie ma czegoś takiego już, to stara forma Paczkomatów InPost 🙂

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@konto zamknięte No nie do końca tak jest. Póki co funkcjonuje jeszcze coś takiego jak Allegro Paczkomaty 24/7 InPost. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dużo rzeczy nieaktualnych funkcjonuje na allegro. Oczywiście można na mieście zauważyć paczkomat P24/7, ale to zwykły paczkomat InPost jest, tyle, że z dawnym logo 🙂

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@konto zamknięte Tyle, że to co napisałem nadal widnieje na oficjalnej stronie InPostu. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Okej, już kumam, sprawdziłem, chodzi jedynie o firmy 🙂

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

Ja nie jestem firmą więc pewnie dlatego mam to nadal. 

Życzę miłego popołudnia i wieczoru.

oznacz moderatorów

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

To chyba chodzi o to paczka w weekend ze cena bedzie normalna a od kwietnia dodatkowa oplata 5zl . Cena normalnej paczki plus 5zl jesli ktos bedzie chcial paczke w weekend

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pikinier10, ja wiem, ale cennik [template] wysyłki jest jeden dla wszystkich 😛

oznacz moderatorów

GrubyKN
#8 Zapaleniec#

Czy u Was wcześniej paczki były wrzucane do paczkomatu w sobotę normalnie? Zawsze ok 10 byly...

Teraz niby dostarczane w weekend, a od soboty 6rano leżą w magazynie w moim mieście i nie zapowiada się by działała paczka w weekend 🙂 

 

Pewnie dopiero zacznie działać w kwietniu jak juz będziemy płacić.... 

I zapewne w soboty normalnie paczek już nie wrzuca :')

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@GrubyKN  Ja z wkładaniem do Paczkomatu w sobotę spotkałem się przed 13 marca. Ale w tym przypadku to już chyba zależy od tego czy w sobotę dany oddział pracuję.

Przymierzając się do tej opcji InPost jeszcze nie wiedział (tak jak wszyscy) jak rozwinie się sprawa z koronawirusem. Więc ciężko powiedzieć jak będzie naprawdę.

oznacz moderatorów

GrubyKN
#8 Zapaleniec#

@pikinier10 również dostawałem przed tym wszystkim w soboty paczki, a teraz gdy jest dostępna usługa w weekend żadnego ruchu z strony InPostu. 

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@GrubyKN Ciężko powiedzieć o co chodzi. Możliwe że w związku z koronawirusem InPost ogranicza na maxa dostawy do Paczomatów. Ale to tylko moja teoria.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pikinier10, tylko opłacone z góry, pewniak 99.9%, żeby nie macać zatrutej sałaty 🙂

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@konto zamknięte Pewnie tak

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

Tez to zauważyłem i ciężko powiedzieć czy to "wina" nowej usługi inpost czy wirusa, pożyjemy to zobaczymy 🙂

oznacz moderatorów

pikinier10
#11 Animator#

@PawHaft Wiadomo nowa rzecz zawsze ma jakieś wady które z czasem są eliminowane. Nieszczęściem jest pewnie to że weszła w tak porąbanym czasie.

oznacz moderatorów