anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup?

Client:60875905
#7 Wielbiciel#

Jak mogę zrezygnować z zakupu doki nie wysłali kupiłem parę dni temu  , nie zauważyłem że taka droga dostawa ponad 100zl, za zwyklu papier paczkomatem , nie ma przycisku anulować

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Jak już nie można to możesz zrobić zwrot, zadziała podobnie, nie odbieraj wówczas przesyłki, jeżeli została wysłana:

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły zakupu].
  3. Kliknij [zwróć zakup], w dolnej części strony, aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:60875905  Zaloguj się na swoje konto Allegro, znajdź zakup, kliknij zwrot. Wszystko.

Można osobnym mailem zawiadomić sprzedawcę o odstąpieniu od umowy,  będzie elegancko.

oznacz moderatorów

Client:60875905
#7 Wielbiciel#

Tam problem w tym że papier kosztyje 43zl , a dostawa 113zl paczkomatem ( ,ja prosto tego nie zauważyłem, bo robiłem dużo zakupów, i paczka na razie nie wysłana, ale anulować już przycisku nie mam , i chce zwrócić koszt całkowity razem z dostawą

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:60875905 Tu masz instrukcję; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX

Anulować możesz też wysyłając maila do sprzedawcy z informacją o rezygnacji. 

Obie metody są tak samo ważne. 

oznacz moderatorów