anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zamówienie?

wilusio
#7 Wielbiciel#

Witam,

11 listopada zakupiłem laptop, nie doczytałem że dostawa ponad miesiąc! Wczoraj patrzę a sprzedawca(sklep) wycofał wszystkie swoje aukcje. Dzwoniłem dziś do sklepu ( oczywiście ciężko było żeby odebrali) mówię że widzę ostatnie komentarze że nikt nie dostaje sprzętu tylko ludzie odradzają zakupy u tego allegrowicza że zniknęły wszystkie wasze aukcje, zapytałem jaka mi pani daje gwarancję że ja nie zostanę wyrolowany i otrzymam laptopa? Pani na to prześmiewczo mnie zapytała " zapłacił Pan" ja że no tak zapłaciłem odrazu a ona no to o co chodzi? Dodam że do środy 14 grudnia powinienem otrzymać przesyłkę, tylko jak widzę komentarze i jeden z ostatnich(negatywny że ktoś dostał całkiem inny komputer!?!  To na prawdę chce tylko anulować ta zamówienie niech mi oddadzą pieniądze, kupię u innego allegrowicza a o nich chce jak najszybciej zapomnieć.

Jak to teraz ugryźć? Żeby poszło w miarę gładko. Jak to anulować?

Pozdrawiam i przepraszam za składnię 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wilusio Cześć. Jeśli nie chcesz realizacji tego zamówienia, prześlij odstąpienie od umowy sprzedającemu. Możesz to zrobić z poziomu zakładki Moje zakupy, mejlowo lub w Centrum Wiadomości. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

wilusio
#7 Wielbiciel#

Witam, przed chwilą z zakładki moje zakupy zrobiłem zwrot/odstąpienie ale potraktowało to tak że ja mam im odesłać laptopa... Chodzi o to że ja nie chcę z tym allegrowiczem mieć nic wspólnego i chce tylko odzyskać swoje pieniądze. Teraz tam do wyboru mam sposób w jaki im to odeśle albo paczkomat albo coś tam. Nic nie klikam bo sprzętu mi nie wysłali tylko chciałem się upewnić czy zrobiłem to tak jak trzeba? Jako tako anulowania nie było w opcjach. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wilusio po co ta panika poczekaj 🙂 komentarze pewnie wystawiają tacy jak Ty spanikowani i nakręcają resztę 🙂 jak podali termin wysyłki to czekaj, jak nie dojdzie lub coś wykombinują to masz ochronę allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kostas11: gosc nie chce to nie chce. Nie ma co mu radzic zeby poczekal. Takie cos zwiastuje klopoty. Jakbys nie wiedzial.

Ja bym sie zwijal or razu.

oznacz moderatorów