anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulowac zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
kasi_ak
#12 Orędownik#

Witam.

Jakis czas temu wylicytowalem monete od czlowieka ktory z premedytacja wystawil falsyfikat jako oryginal.Zglosilem to do all ale nie zadzialali na czas dlatego specjalnie postanowilem zalicytowc tak zeby wygrac. Po zwycieskiej licytacji otworzylem dyskusje ze sprzedawca ktory obiecal mi certyfyfikat autentycznosci wystawiony przez renomowany sklep numizmatyczny.Minelo juz poltora tygodnia i sprzedawca milczy😉. Chodzi mi o to jak anulowac zakup zeby znikna z listy moich zakupow. Niema zadnej opcji typu anuluj zakup,mozliwe ze spowodowane jest to tym ze nie posiadam normalnego komputera tylko wszystko wykonuje na telefonie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@kasi_ak anulowanie czy zwrot jest przy zakupie od firmy 🙂  Napisz że rezygnujesz bo brak certyfikaty i jest to fals 😞 i zaznacz na liście i usuń 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Chcialem tak zrobic ale wyswietlilo mi ze usuniecie z listy nie spowoduje anulowania zakupu. Moze wlaczyc do dyskusji pracownika all ? Bo jeszcze nie zakonczylem dyskusji ze sprzedawca

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kasi_ak nie ma czegoś takiego jak anulowanie, możesz tylko skasować i zapomnieć, anulowanie czy zwrot jest dostępny jak wyżej co i tak nie usuwa zakupu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Ok, dzieki za pomoc😉👍👍👍

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kasi_ak Milczy i co? odesłałeś mu to i oddał Ci pieniądze? Poproś w Dyskusji o pomoc pracownika Allegro, jeśli nie oddał. Nie ma potrzeby usuwania zakupu z zakładki.

oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Nic nie odsylalem bo zalicytowalem wylacznie po to zeby uchronic kogos nieswiadomego przed zakupem pospolitego falsa za ponad 500 zl. Napisalem sprzedajacemu w dyskusji ze jezeli przedstawi mi certyfikat autentycznosci wystawiony przez profesjonalny sklep numizmatyczny to dokoncze transakcje😉 i od tamtej pory...cisza😉

oznacz moderatorów