anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trzeba czekać na decyzje kredytowa ?

Client:49037325
#8 Zapaleniec#

Witam sprawa wyglada tak ze chciałem kupić sobie konsole na raty wypełniłem wszystkie dokumenty online i pojawiła mi się informacja ze moja decyzje kredytowa musi potwierdzić pracownik banku kredyt będę miał w bnp paribas a wniosek składałem wczoraj w sobotę rano i do teraz czyli niedziela nie otrzymałem informacji o decyzji czy na to ma wpływ weekend i godziny pracy ? Bo z tego co wiem trwa to kilka minut ale nie wiem jak spraw wyglada w weekendy 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49037325 Spokojnie poczekaj do jutra. Jest weekend, decyzje są podejmowane bardzo szybko, ale w dni robocze 🙂

oznacz moderatorów

Client:49037325
#8 Zapaleniec#

Super to myśle ze jutro rano dostanę informacje o decyzji dziękuje bardzo za odpowiedz 😉

oznacz moderatorów

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

@Client:49037325 @    Poczekaj do jutra. Jest weekend, decyzje są podejmowane bardzo szybko, ale w dni robocze.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:49037325 

W większości przypadków decyzja kredytowa jest podejmowana przez bank niezwłocznie po otrzymaniu wniosku i wyświetlona w serwisie Allegro.

Jeżeli jednak nie będzie to możliwe, np. bank będzie chciał skontaktować się z Twoim pracodawcą, otrzymasz e-maila z Allegro z informacją o decyzji kredytowej banku w możliwie najkrótszym czasie. Decyzje manualne są podejmowane przez pracowników banku od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00- 21:00, niedziela od 9:00- 20:00.

oznacz moderatorów

Client:49037325
#8 Zapaleniec#

To nie wiem czemu to tak długo trwa skoro w weekendy tez potwierdzają 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wiesz w większości nikt nie pracuje w weekendy, oprócz kupujących i sprzedawców na Allegro.🤣

oznacz moderatorów

HegemonHekate
#10 Popularyzator#

Tak, musisz poczekać do poniedziałku, trzymamy za ciebie kciuki 👍👍, żeby się udało. 

oznacz moderatorów