anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę przywrócić zakupy w zakładce Moje zakupy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MRogulska3110
#7 Wielbiciel#

Wczoraj ( 1.03.2021 ) z listy opłaconego zamówień od [edycja] użyłam funkcji ukryj i teraz nie mogę tego przywrócić do listy zakupów. Jak zobaczyc ukryte zakupy?

W jaki sposób mogę to przywrócić do listy??? 

oznacz moderatorów
20 834 ODPOWIEDZI 20 834
konto zamknięte
Nie dotyczy

@dzubba to jest forum użytkowników, z Allegro skontaktuj się przez formularz kontaktowy. 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/kontakt-z-allegro-XEr99PARkH2

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zrobi to tutaj @la_nika  lub @mr_oma 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dzubba przywróciłam ukryty zakup. Na Twoim koncie tylko jedno zamówienie było ukryte ale zamówienie zostało anulowane. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika Monika - chyba jest problem ze zwrotem "ukryj" - jak widać kupujący nie czytają...lub nie rozumieją WIELKIEGO ostrzeżenia ?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash tak dziękuję, również zwróciłam uwagę, że dużo mamy ostatnio takich zgłoszeń, dlatego napisałam o tym do zespołu zajmującego się tą zakładką. Moim zdaniem słowo "ukryj" dobrze tutaj pasuje, ponieważ skorzystanie z tego przycisku nie usuwa tego zamówienia, a właśnie je ukrywa, ale pewnie większość Kupujących liczy na to, że znajdzie także opcję "odkryj".  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@la_nika dokładnie tak rozumieją : ukryj - odkryj. A tak nie jest... a  może to jest pomysł? ukryj o odkryj "na hasło"?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash pewnie, jest to dobry pomysł, zobaczymy jak zespół odpowiedzialny za tę zakładkę do tego podejdzie 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie użyje większej czcionki 😀

oznacz moderatorów
Maciej-M48
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Proszę o przywrócenie moich zakupów z dnia dzisiejszego tj 02.03.21. Ponieważ muszę jedną anulować.Pozdrawiam

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Maciej-M48 poczekaj chwilę, mamy tu specjalistkę od tego 🙂 @_HolaOla_ , Twoje ulubione zajęcie. 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Przywrócić sam nie może (a musi mieć przywrócony zakup, bo chce anulować, a nie sobie przypomnieć czy sprawdzić co kupił).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@KnowhereTo nie jest jeszcze historia???

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Jest, ale nie przywraca to zakupu do zakładki kupione, tylko generuje raport, który jest wysyłany na mejla.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maciej-M48 przywrócone 👍 Pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
somebody-someone
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, poproszę o odkrycie mojego zakupu od OMNA z 16 kwietnia 2022, 19:04:32

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@somebody-someone, gotowe.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika "również zwróciłam uwagę, że dużo mamy ostatnio takich zgłoszeń" - dziwnym trafem dokładnie od momentu zmiany "usuń" na "ukryj" oraz zmiany informacji w okienku z ostrzeżeniem.

"Moim zdaniem słowo "ukryj" dobrze tutaj pasuje, ponieważ skorzystanie z tego przycisku nie usuwa tego zamówienia, a właśnie je ukrywa" - z perspektywy pracowników allegro ukrywa, ale z perspektywy zwykłego usera usuwa, jak widać. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
denv29
#7 Wielbiciel#
  • Zakupiłam klocki dodałam zakup do ukrytych w tym samym czasie maz zakupił drugi komplet. Jak zrezygnować z przesyłki za pobraniem gdy towar jest ukryty i nie widzę sprzedawcy???
oznacz moderatorów