anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać zapłatę za niezrealizowanie wysłania paczki w paczkomacie Inpost.

Krist47
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym sie dowiedzieć, co mam zrobić, żeby odzyskać niewykorzystaną opłatę za niewysłaną paczkę?

Tak sie fatalnie złożyło, że pomyliłem wymiary i wpisałem do etykiety małą paczkę. Niestety paczkomat otworzył zbyt wąską skrytkę, a ja wsciekły na siebie, bezwiednie zamknąłem drzwiczki i poszedłem do domu przepakować z myślą, że wydrukuję nowa etykietę do wysyłki, a tą jakoś anuluję. Jednak nic nie mogłem zrobić, zadzwonić, napisać, dowiedzieć się na ten temat. Wysłałem więć ponownie paczkę przez Inpost, ale zapłaciłem  drugi raz i to duzo więcej niż na Allegro. 

Czy tamtą niezrealizowana wysyłkę towaru - koszt, bo przecież towaru nie było w skrytce, można jakoś odzyskać. Gdzie i jak złozyć jakąs skuteczną reklamację, i gdzie czy na Allegro czy na Inpostcie???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Krist47 pisz do allegro to oni Cię obciążają za wysyłkę.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krist47, zweryfikujemy tę sprawę z przewoźnikiem i jeśli jest taka możliwość - zrobimy korektę.

Czy chodzi o zamówienie nr 1b8abec6-8bc8-4d06-9686-a396c09d1e99 z 31 sierpnia?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Krist47
#8 Zapaleniec#

Tak, zamówienie z 31 sierpnia, ale numeru nie mogę odnaleźć. Chodziło o aukcję "Cztery ładne ptaszki - warto si nimi zaopiekować" Byłbym bardzo wdzięczny za dokonanie tej korekty!

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krist47, zweryfikuję to z odpowiednim działem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Krist47
#8 Zapaleniec#

Super MAJU, czekam na dobre wieści. Dziękuję

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Krist47, cześć 🙂 Niestety nie mam dobrych wiadomości. Przez to, że otworzyłeś i zamknąłeś drzwiczki skrytki, nie możemy anulować tej etykiety. 

Gdyby skrytka nie została otworzona, moglibyśmy anulować tę etykietę.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów