anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak opłacić zakupy jedną transakcją z licytacji i "kupuję i płacę"?

nowaksa
#3 Debiutant#

W ofercie nie widzę opcji "kupuję". Jest tylko opcja "kupuję i płacę". Z poziomu koszyka nie można dodać wygranej licytacji. U tego samego sprzedawcy mam wygraną licytację i nie jestem w stanie zapłacić za oba przedmioty jednocześnie. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@nowaksa Klikasz Kup teraz, potem Kupuję i płacę, ale po przekierowaniu do banku NIE PŁACISZ. Potem wchodzisz w Moje zakupy, anulujesz rozpoczętą płatność, następnie po lewej stronie zaznaczasz przedmiot z licytacji i z Kup teraz, po czym na samym dole klikasz Opłać. 

oznacz moderatorów

nowaksa
#3 Debiutant#

Nie widzę opcji "kup teraz". Mam do wyboru "licytuj", "dodaj do koszyka", "kupuję i płacę" i "poproś o zakup".

oznacz moderatorów

nowaksa
#3 Debiutant#

Opcji "kup teraz" nie ma ani z poziomu aplikacji, ani z poziomu przeglądarki. Jest tylko "kupuję i płacę" i na żadnym poziomie nie ma możliwości dodania do opłacenia wygranej licytacji. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot 2021-11-21 at 22-07-43 Dwie rzeczy kupione, jak je razem opłacić.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Twoje obrazki są niewidoczne, moderacja musi zatwierdzić. Czyj post kopiujesz? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nowaksa Bo masz podpiętą kartę do konta Allegro. Usuń ją. 

oznacz moderatorów

nowaksa
#3 Debiutant#

Dzięki za podpowiedź. Ewidentnie rozwiązanie naokoło. Jak by nie było, Allegro ma do poprawy doświadczenia z zakresu custoper experience

oznacz moderatorów