anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić całą historię zakupów na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacekni2
#7 Wielbiciel#

witam, chciałbym przejrzeć historię zakupów wcześniejszych niż te które są w historii, do kwietni 2018r. Interesują mnie zakupu przed tym okresem, a zwłaszcza w latach 2010-18. Jak można tego dokonać?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#

W tej sprawie skontaktuj się z odpowiednim działem Allegro na czacie lub przez formularz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

oznacz moderatorów
CZARITO
#7 Wielbiciel#

Takie pytanie kontrolne - w jakim celu Allegro usuwa starszą historię zakupów? Jest to tak droga opcja/usługa ażeby obciąć ją do ostatnich 2-3 lat? Po co utrudniać użytkownikom dostęp do takich treści - i prośba bez zbędnych korpo bełkotów o dostosowywaniu oferty do potrzeb etc.  Na chińskim **piiip**s jest historia od początku istnienia konta. A teraz generowanie raportów - co to ma być friendly UX? Chyb nie bardzo - mam nadzieję, że pojawi już niedługo inny portal który przetrzebi zapędy grupy Allegro - pycha kroczy zawsze przed upadkiem. Allegro to nie **piiip**.

oznacz moderatorów
CZARITO
#7 Wielbiciel#

A o autocenzurze niektórych słów nawet portali konkurencyjnych nie będę wspominał........

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CZARITO Archiwizacja zakupów jest jedną z form optymalizacji, którą stosujemy. Jeśli masz pełną świadomość, że tak działamy, możesz we własnym zakresie i na własnym dysku gromadzić na bieżąco informacje dotyczące przeprowadzonych transakcji. Wówczas zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich zakupów niezależnie od tego ile czasu upłynie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
CZARITO
#7 Wielbiciel#

A jednak korpo bełkot - forma optymalizacji - szkoda, że nie optymalizujecie i nie ścinacie prowizji - generalnie brakuje Wam konkurencji - wszystko oczywiście do czasu. Ciekawe czy jak np. prokuratura by się do Was zgłosiła lub US to też byście się zasłaniali optymalizacją gdzie dane finansowe musicie trzymać min. 5 lat + rok? No bez przesady.....

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@jacekni2 Na tej stronie https://allegro.pl/pobieranie-swoich-danych/utworz-raport możesz sobie wygenerować "dane dotyczące zakupów".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Caltha_palustris
#8 Zapaleniec#

Dobrze wiedzieć! 😄 

oznacz moderatorów
CZARITO
#7 Wielbiciel#

Link nie działa.........

oznacz moderatorów
seba-pele
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
lieft
#7 Wielbiciel#

To jest właśnie chore, że allegro, właściciele, szefowie tego **piiip**ianego serwisu, kasują dane wg nich starsze. Jak np chcesz za jakiś czas kupić patelnię, tylko nie pamiętasz jaki rozmiar, to powinienem móc wejść na moje zakupy, tam sobie wpisać i tyle. Tak jest na **piiip**ie. Firma syf jakich w polsce nie mało.

oznacz moderatorów