anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć paczkomat z domyślnego wybierania adresu dostawy

bogdan1248
#1 Nowicjusz#

Kolejny raz się walnąłem, musiałem anulowac zakup i na nowo kupować. Jak usunąć ten paczkomat, który aktualnie jest juz 500 km od mojego aktualnego miejsca zamieszkania a do najblizszego paczkomatu mam kolejne 50km.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Gdy wypełniasz formularz dostawy i płatności, pod paczkomatem kliknij ZMIEŃ i wybierz inny adres paczkomatu lub inny punkt odbioru.

oznacz moderatorów

piotr1402
#1 Nowicjusz#

ok ale chodzi o domyślny adres paczkomatu jak go usunąć ponieważ ja również już mieszkam co prawda 100km od tego paczkomatu a już kilka razy musiałem tam jechać bo święcie przekonany byłem że adres dostawy jest i tam dojdzie a tu odbiór w paczkomacie i adres domyślny 100km od domu. I chodzi jak ten adres usunąć !!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@piotr1402 On jest tak jakby przypisany do twojego adresu,lokalizacji w pobliżu twojego zamieszkania.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@bogdan1248  Musisz  to zgłosić  do  Allegro poprzez kontakt

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c

Miałem podobną sytuację, nie ma mozliwości samemu wykasować niechciany adres dostawy - paczkoatu.  Trzeba prosić o usunięcie pomoc Allegro

oznacz moderatorów

marcin4748
#8 Zapaleniec#

w allegro to nawet czytać nie umieją

to jest ich odpowiedź na prośbę usunięcia listy paczkomatów !!

"
Dzień dobry,

dziękuje za wiadomość.

Jeśli chce Pan zmienić dane adresu wysyłki wystarczy, że wejdzie Pan w [moje konto], a następnie przycisk "zmień" przy zakładce [adresy do wysyłki]. Może Pan również skorzystać z linku poniżej do właściwej karty:


https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta

Następnie wystarczy, że usunie Pan niechciany adres do wysyłki.

W razie dodatkowych pytań jestem do Pana dyspozycji.

Życzę miłego dnia.

Pozdrawiam
// Maksym [edycja]
Zespół Allegro 

 

oznacz moderatorów