anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć wiadomości z centrum wiadomości Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:59160663
#7 Wielbiciel#

Czy można usunąć wiadomości z rozmowy konkretnego sprzedawcy z centrum wiadomości Allegro?

Wiem, że po 90 dniach wszelkie załączniki z wiadomości zostaną usunięte, ale chcę też usunąć konkretną wiadomość.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:59160663 Nie da się !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
KOMIKOMP
#8 Zapaleniec#

Usuwanie - chyba się nie da. Ale przydało by się dodać możliwoć oznaczania postów... 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:59160663 Nie da się - same znikną po ~6. miesiącach kalendarzowych.
Ale allegro ponoć intensywnie pracuje nad tym, żeby taka opcja pojawiła się jeszcze w tym roku.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
lexussgs2
#7 Wielbiciel#

Allegro jest zacofane. Jak moze nie byc takiej opcji? Mam cala skrzynke starych wiadomosci, ktore mi przeszkadzaja. Dzisiaj przez przypadek odpisalem komus innemu, niz powinienem. Podstawowa funkcja nie istnieje, ale za to jest allegro lokalnie xD

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lexussgs2 Cześć. Opcja usuwania wiadomości z Centrum Wiadomości jest dostępna od 14 stycznia 2021 roku dla wszystkich użytkowników Allegro. Wystarczy kliknąć w ikonę z trzema pionowymi kropkami, a następnie zaznaczyć wiadomości i przenieść je do kosza. 

ko_alka_0-1642183041273.png

Możesz usunąć swoje stare wiadomości (jednak tylko na Twoim koncie - wciąż będą widoczne w Centrum Wiadomości rozmówcy). 

Dodaliśmy opcję usuwania wiadomości zarówno w przeglądarkach, jak i wersji mobilnej oraz naszych aplikacjach na iOS i Android. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
anklam
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry.

Kierunek dobry, ale brakuje mi opcji zaznaczenia (w lewym okienku) kilku wątków i możliwości skasowania ich jednym kliknięciem. W chwili obecnej - to droga przez mękę - wyświetlanie pojedynczych wątków, zaznaczanie i kasowanie.....

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@anklam Dziękuję Ci za tę sugestię! Przekazałam ją do zespołu zajmującego się rozwojem Centrum Wiadomości. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
zolik
#7 Wielbiciel#

Właśnie, też uważam, że powinna być możliwość usuwania całego wątku, a nie tylko poszczególnych wiadomości. To samo tyczy się Allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
CARAMBUS67
#2 Obserwator#

Dokładnie. 100 pytań, 100 odpowiedzi i człowiek siedzi połowe dnia aby to usunąć. Aledrogo robi wszystko aby najlepiej do siebie nie pisać. Paranoja. Robią wszystko aby użytkowi tego portalu życie utrudnić a nie ułatwić. **piiip** znowu co parę dni zmienia regulamin, nie nadąży człowiek za tymi zmianami. Dlatego z **piiip** już nie korzystam. Będzie chyba to samo z aledrogo. Istnieją jeszcze inne portale. Sami doprowadzają się do upadku. Może w końcu powstanie jakiś nowy portal przyjazny i technicznie prosty. Na chwilę obecną człowiek nie siedzący na takich rzeczach nie jest w stanie się po nich poruszać tak są zawiłe. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
CARAMBUS67
#2 Obserwator#

Nadal niestety wiadomości nie można usuwać. Więc aledrogo pisze głupoty. Zresztą jest wiele innych mankamentów. Lecz na **piiip** jest jeszcze gorzej.

oznacz moderatorów
CARAMBUS67
#2 Obserwator#

Pogadać sobie zawsze można i tyle. 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Na allegro pl jest to możliwe, na allegro lokalnie nie ma takiej możliwości 

oznacz moderatorów
alfaomega_2010
#1 Nowicjusz#

u mnie nie pojawia się ikonka kosza na śmieci

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alfaomega_2010 Prześlij zrzut ekranu z widokiem tego problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ctbnet
#7 Wielbiciel#

W którym to miejscu jest ten kosz?poproszę o zaznaczenie czerwonym kółeczkiem .

aaa.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ctbnet Musisz kliknąć w trzy kropki przy oknie odpwiedzi. Pojawi się opcja "Wybierz wiadomości". Po kliknięciu w nią pojawi się możliwość zaznaczenia przy każdym wpisie w konwersacji i ikonka kosza. Tak jak na zrzucie Oli.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ctbnet
#7 Wielbiciel#

Ok. rzeczywiście pojawia się kosz . Może jeszcze tylko dodam, że aby zniknęły wątki/konwersacje,  które przenosimy do kosza  należy odświeżyć stronę. Bez odświeżenia są nadal widoczne.

Dziękuję

... pamiętny dzień , pierwsza rzecz która zadziałała na Allegro

oznacz moderatorów