anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wznowić zakończoną dyskusję?

MAMY ROZWIĄZANIE!
CypisOfficial
#10 Popularyzator#

Witam, zamowilem pewien przedmiot i okazal sie czesciowo nie sprawny, wiec otworzylem dyskusje. Kupujacy powiedzial, zeby odeslac przedmiot i zwroci mi srodki, jednoczesnie zebym zamknal dyskusje, bo przez to niby nie mogl wystawiac kolejnych ofert i ma ograniczenia na koncie. Powiedzialem, ze zamkne dyskusje jak uzyskam zwrot srodkow, ale sprzedajacy mnie namowil mowiac, ze to pilne i wyszedl z pomyslem, ze zwroci mi srodki teraz a ja pozniej zwroce mu zakupiony towar. Dostalem niby informacje, ze srodki sa w trakcie zwrotu, wiec bez wiekszego namyslu zamknalem dyskusje i okazalo sie, ze bylo to bledem.

Mija juz 3dzien i srodkow nie widac, czyli po prostu sprzedajacy tylko zlecil wyplate, ale pozniej musial ja anulowac albo cos pod ten desen. No i teraz dopial swego, ja zostalem z uszkodzonym przedmiotem i nic juz nie moge zrobic, bo dyskusja zostala zamknieta - nawet domagac sie o zwrot srodkow. A balbym sie teraz wyslac w ciemno zwrot, bo skoro sprzedawca zachowal sie tak nieuczciwie to nie wiadomo, czy zwrocilby faktycznie srodki.

 

Jak ponownie otworzyc zamknieta dyskusje, bo nie wiem teraz co mam robic? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów