anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zablokować pocztę polską?

qmc
#7 Wielbiciel#

Ja już nie daję rady z tą firmą. Raz na jakiś czas przesyłka przestawi mi się na pocztę polską i zaczynają się problemy.

Czy macie jakiś pomysł na usuniecie ich z listy opcji dostawy? Może być zaawansowany technicznie. Trzeba napisać wtyczkę do przeglądarki czy coś takiego? Może da się wpisać adres którego poczta nie obsługuje? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_Likos_
#20 Guru#

@qmc  jak to przestawi Ci sie ??

Jesteś kupującym czy sprzedającym ??

Jeśłi kupujacym to po prostu sprawdzaj zawsze jakiego przewoźnika wybierasz przy zakupie i nie wybieraj poczty. 

Jesli jesteś sprzedającym - edytuj cenniki dostaw i usun przesyłki obsługiwane przez poczte.

 

oznacz moderatorów

qmc
#7 Wielbiciel#

Jako kupujący, chodzi o to że chciałbym uniknąć sprawdzania za każdym razem, nie mam czasu na takie rzeczy.
Przestawia się w taki sposób, że nawet jak wybrałem poprzednio paczkomat, raz na jakiś czas (aczkolwiek nie zawsze) przestawia mi się na pocztę polską.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

POCZTA JEST WSZĘDZIE 😂🤣

Tak na serio to nie ma możliwości wyłączenia poczty.

Przydała by się opcja filtru - oferty bez poczty 

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@qmc to bardzo zapracowany musisz być skoro szkoda ci 10 sekund na sprawdzenie metody dostawy dla własnego świętego spokoju

oznacz moderatorów

qmc
#7 Wielbiciel#

@domkar04po prostu mam ciekawsze rzeczy do robienia i żal mi czasu zmarnowanego przez pocztę.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@qmc przestawia się zapewne w sytuacji, gdzie sprzedający nie ma w ofercie inpost. Wtedy wskakuje z automatu najtańsza forma wysyłki z listy. Kilka razy też tak miałem, klient twierdził , że wybrał paczkomat, a ja mu tłumaczę, że to niemożilwe, bo paczkomatu nie było w ofercie sprzedawcy 🙂 dopiero potem się zorientował, że klikał odruchowo i nie wybierał formy wysyłki, tylko zakładał, że z pewnością będzie to paczkomat.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mikeza Albo to albo Żabka. Jak żabka jest pełna mogą przekierować na najbliższą pocztę.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@pinsplash autorowi postu chodziło raczej o to, że ma w ustawieniach wybrany swój paczkomat i wskakuje mu np. wysyłka pocztą polską, ale to nigdy nie dzieje się samo, tylko w takiej sytuacji gdzie sprzedawca nie udostępnia w wysyłkach paczkomatów. Jak ktoś robi zakupy z automatu i nie sprawdza po drodze tych ustawień, to może być zaskoczony, bo zamiast paczkomatu opłaca zapewne allegro polecony, i przesyłka idzie na adres z danych allegro.

Miałem wielokrotnie klientów, którzy przy zakupie zupełnie nie sprawdzają jaka forma dostawy jest dostępna, szczególnie jak kupują w smarcie 🙂 i potem są zdziwieni, że paczka poszła pocztą, bo twierdzą, że wybrali paczkomat, którego wybrać nie mogli, bo go nie było dostępnego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów