anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zamknąć Limit Odnawialny Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
SamhainBeltaine
#8 Zapaleniec#

Jak zamknąć Limit Odnawialny Allegro po spłaceniu wszystkich rat? I nie chodzi o to, że jeśli wszystko spłacone, a ja nie korzystam to problemu nie ma. Limit wyświetla się w BIKu jako kredyt i wpływa na zdolność kredytową. Chciałabym zamknąć go definitywnie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Aby zamknąć limit musisz udać się osobiście do placówki banku lub wysłać odpowiednie pismo listem poleconym. Skontaktuj się z bankiem i zapytaj o szczegóły;

Skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. pomoże Ci w kwestiach dotyczących:

  • zmiany danych kontaktowych
  • spłaty rat tj. aktualna kwota do spłaty, numer rachunku do spłaty, wakacje kredytowe
  • dostępów do dokumentów kredytowych
  • odstąpienia od umowy lub zamknięciu limitu

Z bankiem skontaktujesz się na jeden z poniższych sposobów:

  • poprzez System Bankowości Internetowej
  • przez Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta banku pod numerem 48 503 221 521.
  • możesz również przyjść do placówki banku - listę placówek znajdziesz tutaj.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-najczesciej-zadawane-pytania-LvPnlz...

 

oznacz moderatorów
SamhainBeltaine
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję!

oznacz moderatorów
vex
#1 Nowicjusz#

Dzwoniłem na infolinię i rzeczywiście jedyna forma rozwiązania Limitu Odnawialnego to osobista wizyta w banku lub list polecony. Nie uważają Państwo, że trochę to dziwne, że umowę można załatwić online poprzez serwis Allegro. A rozwiązać już nie ?! Muszę stawić się osobiście w oddziale Banku BNP Paribas lub czekać w kolejce na Poczcie Polskiej. Proszę pomyśleć nad usprawnieniem tego procesu i porozmawiać z Bankim jak można to zmienić dla wygody allegrowiczów  

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Niektóre banki tak mają. Ja kiedyś tak samo miałam po założeniu konta bankowego. Też zakładane online, a likwidacja tylko w banku. Pomogło wykorzystanie małej luki czyli poczekałam aż im się przepisy zmienią i zadzwoniłam nie wyrażając zgody na zmianę. Musieli zamknąć...  Może i tu się tak da.

oznacz moderatorów
Rafal-Szm
#1 Nowicjusz#

Też mam z tym problem, totalnie nie rozumiem dlaczego Allegro dało taką opcję. Samo spłacanie rat wymagało zainstalowania aplikacji banku itd. Bank nie wysyła praktycznie żadnych powiadomień o zbliżaniu się do terminu płatności. Dopiero po znacznym przekroczeniu jest mail. Moim zdaniem ta kolaboracja BNP z Allegro to porażka. 

oznacz moderatorów