anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zareagować w przypadku gróźb i bezpodstawnych oskarżeń od sprzedawcy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Co mogę zrobić, jeśli sprzedawca mi zaczyna grozić sądem i  oskarża mnie o oszustwo. 

oznacz moderatorów
55 ODPOWIEDZI 55
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:98572120, nie chciałabym zaburzać wątku dyskusją nie na temat. W przypadku wypowiedzi, które według Ciebie naruszają nasz regulamin, możesz wciąż korzystać z opcji "Zgłoś nieodpowiednią zawartość". Weryfikujemy każde zgłoszenie od Was i jeśli uważamy, że jest to konieczne, podejmujemy odpowiednie kroki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Dokładnie tak. Chyba pierwszy raz osoba z moderacji tak otwarcie dała do zrozumienia, że opowiada się po jeden ze stron.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96@Client:98572120 - nikt z moderacji nie jest zainteresowany opowiadaniem się po żadnej ze stron.

Zależy nam na rozwiązaniu zgłaszanych na Gadane problemów przy jednoczesnym przestrzeganiu przez użytkowników Regulaminu Społeczności. Nie doszukiwałabym się w naszych działaniach ukrytych motywów, choć oczywiście - możecie to robić. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Tutaj nie ma sensu niczego pisać. Już zniknął post, w którym @Client:98572120 wspomniał, że jednak sama zaburzyłaś wątek i dokładnie określił, w jaki sposób. Teraz powinnaś usunąć też moje posty, bo sprzedawca @Knowhere już Ci na to zwrócił uwagę. Zobacz też, ile już otrzymałaś punktów od sprzedawców za opowiadanie się po jednej ze stron.

oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Już mam dosyć tej całej sprawy. Chcę to zakończyć szybko 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Sylwia11301993 Powtarzasz wpisy, zwróciłaś towar, złóż wniosek do POK i koniec, niech sobie pisze co chce.😁

oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Odpisuje tylko na wiadomości 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sylwia11301993, zachęcam Cię do załączenia korespondencji ze Sprzedającym np. do Dyskusji lub też poproszenie tam o pomoc Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Już to zrobilam, założyłam sprzedającemu dyskusje 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sylwia11301993, oczywiście, jednak nie zachęcam Cię do jej założenia, a kontynuowania. Zamieść zrzuty ekranu wiadomości, jakie dostajesz od Sprzedającego. Również w prowadzonej Dyskusji możesz poprosić o wypowiedzenie się pracownika Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Dibrze

oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Powiedział mi, że nie odda pieniędzy 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Sylwia11301993 Po 14 dniach od zakupu złóż wniosek do POK, odzyskasz kasę Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index

oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Zrobiłam to juz

oznacz moderatorów
Kosmetyki-abc
#7 Wielbiciel#

Czy masz jakiś dowód na to, że buty przyszły używane? Moim zdaniem to jest podstawa do takiej postawy. Ale, sorry, mogłaś używać i potem zrobić zdjęcia, sytuacja patowa. I tak sobie myślę, że jak Klient jest normalny, to po telefonie do Sprzedawcy zawsze się dogada, ale jak na dzień dobry kręci to stąd biorą się owe groźby, bo to jest tylko słowo przeciwko słowu...

oznacz moderatorów
Sylwia11301993
#8 Zapaleniec#

Otworzyłam dyskusje i nadal twierdzi, że mi nie zwróci kasy 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Sylwia11301993 napisz czy zrobiłaś zwrot czy sama odesłałaś z reklamacją ?

Jeśli to był zwrot to sprzedawca może obniżyć cenę za używanie, uszkodzenie butów i tyle oddać 😞

W Twoim przypadku powinnaś reklamować z tytułu rękojmi tu by nie miało znaczenia czy używane, przestały działać, sprzedawca musi naprawić lub oddać całą kasę + za odesłanie na reklamację 🙂

Tak jakby brudne to mało, pamiętaj że buty się przymierza chodzi po sklepie i często mają przybrudzone podeszwy co nie świadczy że byt jest używany, ale tu mamy tylko Twoje stanowisko 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Jeśli to był zwrot to sprzedawca może obniżyć cenę za używanie, uszkodzenie butów i tyle oddać

Nieprawda, może obniżyć cenę tylko wtedy, gdy kupujący używał byty, a nie wtedy, gdy już otrzymał ze śladami używania, a o tym pisze autorka wątku. Może jeszcze za niedziałające ledy ma jej obniżyć?

[edycja]

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

W mojej ocenie nadzwyczaj często wypowiadasz się tak, aby zaszkodzić kupującym.

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

A ja tam sobie myślę, że należy się zawsze opowiadać po stronie uczciwych, obojętnie kto by to był.

oznacz moderatorów