anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zdobyć adres mailowy do zarządu Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
onetg
#7 Wielbiciel#

Uważam że dyskusja na forum Allegro nie ma sensu, Pracownicy Allegro nie są obiektywni w sporach. 

Myślę, że e-mail do Zarządu Allegro, przywróci porządek w serwisie 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Kiedyś był taki ogólny mail do reklamacji, teraz chyba go nie ma. Odwołać się od decyzji pracownika Allegro możesz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b Sprawa trafi do osoby na wyższym stanowisku. Ewentualnie pozostaje Ci wysłać odpowiednie pismo listem poleconym.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@onetg Najlepszym sposobem są listy otwarte kierowane do zarządu i nagłaśniane medialnie 😉 Duża pewność ze zarząd usłyszy o problemie i się może zainteresować sprawą, bo będą zaraz znajomi dopytywać co się tam dzieje 😉 Innym sposobem jest napisanie na wszystkie możliwe mejle z zatytułowaniem "do zarządu spółki......." wraz z osobno załączonym pismem. Jeśli to ma być pismo roszczeniowe to lepiej w sądzie przekazać swoje roszczenia bo pismo zlekceważą 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
onetg
#7 Wielbiciel#

Dzięki, to jest rozwiązanie

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kostas11 jeszcze trzeba by było pisać do prezesa, wspólnika i pozostałych zagranicznych współzarządców 😉 Jak znam życie, niewiele to da, oni mają od tego ludzi którym płacą gruba kasę za to , żeby im nikt tyłka nie zawracał 😉 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@onetg Spytaj na wykopie, z reguły lokalne eCSI działa dość sprawnie (ew. możesz tam "nakręcić Małysza", jeśli masz mocne podstawy, bo allegro ma na nim konto, a wykop podobno nie wybacza)😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
sklep_mikaj
#8 Zapaleniec#

Czy dało się coś wygrać?

oznacz moderatorów
piutro
#7 Wielbiciel#

to forum jest tak przydatne jak te piosenkarki co ruskim wczoraj w okopach śpiewały.

mydlenie oczu prawdziwym allegrowiczom.

Ja zostalem oszukany na kilkaset zlotych przez allegro, naliczona zostala mi prowizja za towar ktorego nie sprzedalem na tym forum wszscy tutaj dziwnym trafem pisali ze to oczywiscie moja wina i ze nie zwrocona moich pieniedzy.

 

oznacz moderatorów