anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić domyślne dane w nowej opcji 'Kupuję i płacę'?

pawelek567
#7 Wielbiciel#

Mam zapisane dane z poprzedniego zakupu, jednak częściej zamawiam w inny sposób. Czy jest możliwość, żeby ustawić domyślnie określony paczkomat i metodę płatności?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

@pawelek567 Paczkomat jest sugerowany najbliższy miejsca zamieszkania, płatność także, jaka ostatnia, chyba że zmienisz., albo przypiszesz kartę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pawelek567 Paczkomat masz ustawiony domyślnie według poprzedniego zakupu, jeżeli potrzebujesz inny, przy adresie paczkomatu kliknij ZMIEŃ. Metodę płatności wybierasz w każdym zakupie odrębnie, a swój bank możesz każdorazowo w razie konieczności zmienić, klikając ZMIEŃ przy ramce z nazwą banku.

oznacz moderatorów

pawelek567
#7 Wielbiciel#

Dzięki, zdaje sobie z tego sprawę, ale nie o to mi chodzi. Moje pytanie było takie, czy mogę 'na sztywno' ustawić domyślne metody płatności i paczkomat, niezależnie w jaki sposób odbywał się poprzedni zakup.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pawelek567 Przy każdym następnym zakupie będą takie dane jak w poprzednim(ostatnim). Ja osobiście wolę się temu przyjrzeć dla pewności, cuda się zdarzają.

oznacz moderatorów

nbody
#1 Nowicjusz#

Mam co do tego inne spostrzeżenia. Zawsze płacę tak samo, wysyłka też zawsze na ten sam adres. Ale od kiedy pojawiło się Allegro Pay - co jakiś czas przełącza mi płatność z karty na to... Wg mnie jest to bardzo niefajna praktyka, gdyż wskazuje na nieuczciwe promowanie tej formy płatności. Jeżeli nic się w tym zakresie nie zmieni i jeszcze raz mi portal podpowie tą formę płatności to pozostanie jej dezaktywacja.

Tak samo jak można zapisać adres powinna być możliwość ustawienia domyślnych wartości dla takich zakupów.

oznacz moderatorów

krzysztof_goo
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie tak samo. Allegro sugeruje czy chcesz czy nie PŁATNOŚĆ PAY. Wiele razy kupiłem coś na szybko i orientowałem sie dopiero  po wiadomości w skrzynce email. to chory układ. zanim się zorientowałem musiałem spłacić i kilka zł więcej bez potrzeby. Takich powiedzmy omyłek jest tysiące. Allegro BARDZO NIE WPORZĄDKU. 

oznacz moderatorów

miodzio97
#7 Wielbiciel#

Jest dokładnie tak jak piszą przedmówcy. Aplikacja sama zmienia firmę płatności na Allegro PayU. Fakt odbywa się to bez kosztów i w razie pomyłki spłacam od razu, ale wkurza mnie samoczynna zmiana. Jak nie chce to nie. Też uważam to za nachalne narzucanie formy płatności.

oznacz moderatorów

Client:57042963
#1 Nowicjusz#

Nie mam allegro pay, ale zawsze ustawia się mi automatycznie blik z kodem, czy da się to zmienić? Kupowałem przed tym za pomocą przelewu a domyślnie się nie ustawił...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57042963 Możesz to zmienić przy kolejnym zakupie, wybierając inną formę płatności.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kuker00
#1 Nowicjusz#

To nie rozwiązuje problemu. Cały czas mam proponowane Allegro Pay

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo teraz tak jest z tym Allegro Pay.😁

oznacz moderatorów