anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zobaczyć oryginalną aukcję, na której kupiło się przedmiot???

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jak w tytule.

Problem podobny do tego z tematu: LINK 

Z tym, że tutaj problem jest o wiele, wiele poważniejszy, ponieważ dotyczy moich zakupów, a nie chęci sprawdzenia sprzedawcy, od którego chce się coś kupić.

Wszedłem w "Moje zakupy" i chciałem obejrzeć oryginalną aukcję (teraz zapewne w archiwum allegro), na której kupiłem pewien przedmiot, gdyż bardzo potrzebuję wglądu do tej aukcji. Nr zamówienia - 8abd1190-2111-11ec-80c5-dd4f1c6ce9a6

Gdy klikam w link w szczegółach zamówienia, to jestem przenoszony do 💩💩💩 "widoku produktowego", zamiast do oryginalnej aukcji w archiwum. Nawet samodzielne przerobienie adresu z linku nie pomaga (nawet to zepsuliście). To samo dotyczy innych aukcji.

To jest jawna kpina, żeby zatajać przed kupującymi ich własne zakupy z niedalekiej przeszłości - zakup, który potrzebuję sprawdzić, został dokonany zaledwie 1 rok temu.

Potrzebna jest tu pilna interwencja, gdyż to już naprawdę przesada.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Barzy_TPI Kiedy dokładnie dokonałeś tego zakupu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@_HolaOla_  Podałem przecież nr zamówienia... :facepalm:

Jest to zakup z 29 wrz 2021, godz. 12:42.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Barzy_TPI Skonsultuję to z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar i wrócę do Ciebie z informacjami, ale najwcześniej dopiero po weekendzie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Problem nadal występuje, a jest to problem bardzo poważny, gdyż bezpośrednio dotyczy osobistych zakupów.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

marrata
#7 Wielbiciel#

Zadałam właśnie podobne pytanie, ponieważ myślałam, że może mi się coś przestawiło. Widzę, że jednak allegro psuje, zamiast ulepszać.  Uważam, że każdy powinien mieć wgląd do oryginalnej oferty swojego zakupu. Obecnie widać tylko tytuł oraz malutkie zdjęcie plus szczegóły zakupu np. nr zam. czy adres do faktury. Ja kupuję sporo ubrań i akurat może dla niektórych to śmieszne, ale mi bardzo przydawało się cofać do moich poprzednich zamówień i spr./porównywać parametry (cm) ubrań czy kupić kolejną parę butów i spr. wcześniej zakupiony rozmiar (w tytule nie zawsze jest podane).  Ogromny błąd ze strony allegro, że usunęli taką opcję. 

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Problem niestety nadal występuje, a powtarzam - jest to problem bardzo poważny, gdyż bezpośrednio dotyczy osobistych zakupów kupujących.

oznacz moderatorów