anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrezygnować z zakupu?

Client:28234649
#7 Wielbiciel#
 
 
[edycja] (Client:28234649), Twoja wpłata została przekazana

Każdy e-mail od Allegro zawiera Twoje imię i nazwisko *

 

 

Twoja wpłata została przekazana sprzedającym. Nr płatności

2059b641-d365-11eb-9b57-e975b345e3c7

Płatności obsługiwane w ramach usługi PayU.

Data przekazania wpłaty

22 czerwca 2021, 16:22:04

Metoda płatności

karta płatnicza VISA

Razem do zapłaty z góry

Kwota za zakupy

79,00 zł

Koszt dostawy

8,99 zł

 

Do zapłaty

87,99 zł

zakończona

 

Od realizacji usługi płatności nie jest pobierana opłata. Wiadomość została wysłana na zlecenie PayU S.A. w związku z brzmieniem art. 24 Ustawy o usługach płatniczych.

 

4szt których rezygnuję CAŁKOWICIE  to jest jakieś nie poruzumienie czekałem kiedy zakup mnie skieruje na moje konto azto cztery razy pobierało z mojego konta bankowego NIE CHCĘTEGO TOWARU I PROSZĘ O ZWROT GOTÓWKI NA MOJE KONTO   REZYGNÓJĘ DEFITYWNIE Z CAŁEGO ZAKUPU .

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:28234649 to po co tyle razy potwierdzałeś, masz podpiętą kartę to robią się cuda 🙂

Dokonaj zwrotu tego co nie chcesz sprzedawca odda Ci kasę, zrób to od razu bo może wysłać Ci 4 x to samo skoro opłacona 😄

Zwrot :

  1. Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu].
  3. Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy mejla.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wchodzisz w zakładkę :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  jak masz możliwość to anuluj zakup a jak nie to robisz zwrot.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:28234649 To złóż rezygnację sprzedawcy.

Wejdź w Moje zakupy, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Sprzedawca musi Ci oddać pieniądze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28234649 widzę, że dzisiaj dwukrotnie opłaciłeś zakup od jednego sprzedającego. W zakładce Moje zakupy możesz anulować to zamówienie, a jeśli nie będzie takiej możliwości wyboerz proszę "zwróć część lub całość zakupu" tak jak radzili @kostas11 @LEW433 i @xyz96. Sprzedający otrzyma Twoją rezygnację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów