anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić zakupy z monetami?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Jak zrobić zakupy z monetami? Mam 48 monet zamieniłem je na dwa kupony po 20 pln. Chciałem zrobić zakupy i częściowo na to wykorzystać te monety. Jak tego dokonać? Czy może to był błąd, że zamieniłem na kupony? Może ktoś mi wyjaśnić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Podczas płatności na dole masz płac mniej i tak dodasz kupony, na przyszłość nie musisz wcześniej ich wymieniać i nawet jest to niezalecane ponieważ kupony są ważne 14dni.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony/monety-allegro-czym-sa-i-jak-z-nich...

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Kupuję za ponad 100 pln i nie widzę u siebie opcji "Twoje zniżki". Kupuję w kategorii "Zdrowie - Domowa apteczka". Może to ma jakiś wpływ?

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dziękuję, ale widzę, że podczas jednych zakupów, można co najwyżej wykorzystać 1 kupon 20 PLN.

oznacz moderatorów
cd-keye_pl
#11 Animator#
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Czyli wychodzi na to, że zrobiłem błąd zamieniając to na kupony. Bo teraz mam kupony zamiast monet? Kiedyś tak było, że trzeba było wymieniać.

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Chyba trzeba zrobić zakup za 40 złotych albo więcej . Samo pokazuje jak możesz monety wymienić. 

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Zakupy robiłem za ponad 100 pln. Więc powinno być ok.

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Proszę moderatorów o pomoc @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Czy można robić zakupy z monetami w dziale "Zdrowie - Domowa apteczka"? I czy w ogóle ja posiadam monety, skoro je zamieniłem na 2 kupony po 20 pln? Kiedyś tak było, że trzeba było zamieniać, a teraz może już tak nie ma i straciłem bezpowrotnie monety na rzeczy nieprzydatnego dla mnie kuponu?

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Ok, dziękuję, już wiem, sorki za zawracanie głowy. 😉

oznacz moderatorów