anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić produkt który został wysłany na wymiane kupionego produktu?

AbrahamLincooln
#2 Obserwator#

Kupiłem szkło do telefonu. Szkło przyszło nie do tego modelu więc po rozmowie z sprzedawcą zwróciłem szkło używając opcji "Zwróć produkt" w zakładce z moimi zakupami. Nie musiałem płacić za zwrot przez allegro smart. Sprzedający wysłał nowy produkt, taki sam jak poprzedni i chce go ponownie oddać tym razem z zwrotem pieniędzy. Czy tym razem muszę dokonać zwrotu na swój własny koszt?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@AbrahamLincooln tak na swój koszt zwróć ale jako reklamacja bo inaczej nie dostaniesz kasy za odesłanie 🙂 Spakuj dołącz pismo reklamacyjne i wyślij musisz dostać zwrot co wpłaciłeś + za odesłanie !

Jak dokonasz zwrotu - odstąpienia to dostaniesz tylko to co wpłaciłeś 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot darmowy jest raz, należało reklamować wówczas ty wysyłasz a sprzedający zwraca koszty po rozpatrzeniu reklamacji, teraz złóż reklamację jak masz obiekcje do szklą, inaczej ponosisz koszt odesłania zwrotu.

oznacz moderatorów

AbrahamLincooln
#2 Obserwator#

Czyli teraz powinienem poprosić o dane sprzedawcy i nadać mu po prostu paczkę InPostem? Opcje zwrotu przez allegro mam już zablokowaną bo zwróciłem szkło pierwszym razem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AbrahamLincooln o nic nie musisz prosić masz wszystko w zakładce reklamacje ( adres na jaki masz zwrócić ) Możesz napisać maila zanim wyślesz, może się okazać że wysyłka będzie droższa od szkła i sprzedawca nie będzie chciał odesłania i Ci odda kasę od razu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów