anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwracane są Monety przy zwrocie przedmiotu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ja_col
#8 Zapaleniec#

Zakupiłem kilka przedmiotów. Część płatności pokryta dostępnymi monetami.

Jeden przedmiot zwróciłem. Została zwrócona tylko kwota, która była dopłacona Blikiem.

Czy to normalne, że monety nie są zwracane podczas zwrotu towaru?
Dlaczego nie ma takiej informacji (że monety nie zostaną zwrócone) podczas wypełniania formularza zwrotu?

Dobrze, że tym razem to była mała kwota.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ja_col w takim przypadku monety nie wracają na konto, ale powinieneś otrzymać od nas kupon.  Jeśli natomiast go nie otrzymałeś, napisz proszę do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=5959aa37-294e-449b-961c-18838c5c0e41

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Ja_col
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem kuponu.
Moim zdaniem powinna być przynajmniej informacja, że nie zostanie zwrócona pełna kwota, tylko otrzymam kupon.

Zauważyłem przypadkiem, że nie otrzymałem pełnego zwrotu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ja_col jasne, rozumiem i dziękuję za sugestię. Jeśli nie otrzymałeś kuponu, napisz do nas koniecznie. 

Gdybyś w przyszłości szukał informacji na temat Monet, wszystkie na pewno znajdziesz w regulaminie tego programu: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-monetowego-lDk1gVkxvSd.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
pawzdy
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem! Widzę że był już poruszany a Allegro nie zrobiło nic w tej kwestii! Dlaczego na stronie moje monety mam wszystkie zachwalające ten system zalety a brak jest podstawowej rzetelnej informacji co w przypadku anulowania zakupu opłaconego monetami? Proszę się nie zasłaniać regulaminem bo on tu nie ma nic do rzeczy. Zatem proszę tutaj o oficjalne zajęcie stanowiska w tej sprawie.

oznacz moderatorów
gibon83
#7 Wielbiciel#

Czyli jesli zainwestowałam 20 monet i towar był uszkodzony, odesłałam oczywiście, to monety mi przepadają???

oznacz moderatorów
Krecha_ae
#9 Pomysłodawca#

Jaka jest wartość kuponu? W regulaminie nie widzę nic o zwrotach (poszukałam po 'zwr').

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Krecha_ae taka, jaka była przy płatności 🙂  Kupon odświeży się w zakładce Kupony.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
volt-outlet
#8 Zapaleniec#

Witam

Czy ja jako sprzedawca odzyskam monety, które dałem klientowi przy zakupie gdy ten zwróci albo anuluje zakup?

 

oznacz moderatorów